• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Doktordan dobra.. Yazılı açıklama gelmiştir. Herkeze MÜJDE...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Doktordan dobra.. Yazılı açıklama gelmiştir. Herkeze MÜJDE...

Doktordan dobra..

--------------------------------------------------------------------------------

anlatması uzun sürecek ve neticede kimseyi ilgilendirmeyecek bisürü sorun yüzünden uzak olmak zorunda kaldım ..
    bugün itibarıyla dobratech cc cam, ilgili çalışmalara başlandı(mevcut menü ve işletim sisteminde) pek tarih sormayın saçma sapanda yazmayın..cihazların aynı donanımda yazılım versiyonları farklı ülkelerdefarklı markalarda satılsada türkiyede yapılan altyapıdan başka hiçbir değişiklik yok( bu cihaz markaları ve yazılımları ile ilgili bilgileride vericem).,ve bisürü sorun yaşanabilir..enigma yazılımı cihaz ilk geldiği günden beri zaten yükleniyor,farklı tuner kullnıldığından bu yazılımın uyarlanması gerek,buda farklı bir alan,macaristanda usb den çalışacak bir ssitem üzerinde aylardır çalışıldı ama sağlıklı sonuç alınamadı olursada biz kendi yazılımımısa uyarlarız..gelişme olursa hangi cihaz olursa olsun o yazılımı uyarlayıpta veririz,sonuçta amaç cihazın çalışması next vb bağlamıyor,madem arkadaşlar güvendi hallolacak.

kendi çalışma isteyenler olursa enigma yüklenimi konusunda bilgi vericem ama önce normal moda geri dönmek için jtag sorununu hallletmem gerek en azından görmek isteyenler olursa diye bunada çalışacam ama sadece görsel .....söylentilerden etkilenmeyin..

...cc cam daki sorunlar kendi altyapımız bozulmadan çözülecek ...)kopma,kesiklik ) linux bazlı bir cihaz yazılımı atılarak çalışma vb...konumuz değil kendi mevcut yazılım özellikleri korunacak linux cihazlara özel ekler zaten mümkün değil..,,baz yazılım korunacak...

yok şu yok bu bilmemne yazacak arkadaşlara önerim..oturup düzeltip vereceklerse ben teşekkür ederim..ama bişey yapmayıp sadece saçma sapan hayıflanacaklarsa ,hiç boşuna parmaklarını yormasınlar bu sorun çözülecek....benin doğrum bu..

yazılanlara bakarsam hiç muhatap olmadan bişeyler üretip vermek daha doğruydu ama ben ginede muhatap olmayı tercih ediyorum..fazla bulaşacak olanlara tavsiyem yardımcı olmak için yazın,ki bişeyler hallolsun..söverek sadece beklersiniz...ve yardımcı olacak arkadaşlar madur olur..saygılar

kendi çalışma grubumu kuracam katılacak arkadaşlara kapım açık....

@doktor'dan alıntıdır.

Eyvallah ustaya ama sanmam birkac curuk yuzunden komple sepeti bosaltacagina o curuklerin niyeti zaten belli basindan beri neysee beklemedeyiz bilgilendirmen icin tessekurler arkadasim eyvallah
    Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

16.10. 2010 tarihinde bence yazılım verilecek bekleyip görecegiz. saygılar
      next machina 3d

Yorum yap

Cihaz ile ilgili sorunları biliyoruz ve bu güne kadar da yapıcı eleştirilerde bulunmaya çalıştırk. Ancak cihaz satışlarında forumların önemi çok büyük. Aylardır var olan durgunluk sessizlik malesef dobratech satışlarını durdurdu. Uygulanan politika yanlış olmuş size güvenen insanlarında sabırlanı taşırmıştır. Şu sorunlar var bu sorunlar aşmaya çalışıyoruz gibi bir şeyler denebilirdi. Malesef satışlarımızda büyük düşmeler oldu. Onlarca olumlu eleştiri yapan arkadaşımız var. Ayrıca olumsuz eleştiriler de cihazın gelişimi için faydalıdır. Burda kimsenin kimseyle şahsi problemi olamaz..Her şey daha iyi bir ürün içindir. Zaman zaman forumlara girip kimseyle muhatap olamadan çalışmalarınız ile ilgili bilgi verirseniz next ailesine saygı göstermiş olursunuz.

Orhan bey umarım çalışma grubunuzda halkla ilişkiler konusunda uzman birini de alırsınız da fevri çıkışlarla, kişisel atışmalarla next ailesi zarar görmez, bilgisiz kalmaz.

Acilende yazılımı veriniz lütfen..optibox yazılımında ki hataları düzeltin nexte uyarlayın ve verin. Mevcut çalışmalarınıza ondan sonra devam edin. Bu yazılımın verilememesi bizim tüm next satışlarmızı etkilemektedir.

Bu sene fuarda görüşür sohbet ederiz diye düşünüyordum, Next ile ilgili bir çok fikrim vardı. Satışları patlatacak ve next severlerin yüzünü güldürecek cinsten fikirlerdi bunlar. Heyecanla fuarda görüşmeyi konuşmayı umuyordum. Ama Nextin bu sene fuarda olamayacağını duyunca gerçekten üzüldüm ve hiç de hoş karşılamadım.

İyi çalışmalar...herkese.

Yorum yap

yercan01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Cihaz ile ilgili sorunları biliyoruz ve bu güne kadar da yapıcı eleştirilerde bulunmaya çalıştırk. Ancak cihaz satışlarında forumların önemi çok büyük. Aylardır var olan durgunluk sessizlik malesef dobratech satışlarını durdurdu. Uygulanan politika yanlış olmuş size güvenen insanlarında sabırlanı taşırmıştır. Şu sorunlar var bu sorunlar aşmaya çalışıyoruz gibi bir şeyler denebilirdi. Malesef satışlarımızda büyük düşmeler oldu. Onlarca olumlu eleştiri yapan arkadaşımız var. Ayrıca olumsuz eleştiriler de cihazın gelişimi için faydalıdır. Burda kimsenin kimseyle şahsi problemi olamaz..Her şey daha iyi bir ürün içindir. Zaman zaman forumlara girip kimseyle muhatap olamadan çalışmalarınız ile ilgili bilgi verirseniz next ailesine saygı göstermiş olursunuz.

Orhan bey umarım çalışma grubunuzda halkla ilişkiler konusunda uzman birini de alırsınız da fevri çıkışlarla, kişisel atışmalarla next ailesi zarar görmez, bilgisiz kalmaz.

Acilende yazılımı veriniz lütfen..optibox yazılımında ki hataları düzeltin nexte uyarlayın ve verin. Mevcut çalışmalarınıza ondan sonra devam edin. Bu yazılımın verilememesi bizim tüm next satışlarmızı etkilemektedir.

Bu sene fuarda görüşür sohbet ederiz diye düşünüyordum, Next ile ilgili bir çok fikrim vardı. Satışları patlatacak ve next severlerin yüzünü güldürecek cinsten fikirlerdi bunlar. Heyecanla fuarda görüşmeyi konuşmayı umuyordum. Ama Nextin bu sene fuarda olamayacağını duyunca gerçekten üzüldüm ve hiç de hoş karşılamadım.

İyi çalışmalar...herkese.
          çok doğru yazmışsın kardeş saygılar
          next machina 3d

Yorum yap

tamamen taktiksel bir açıklama bana inandırıcı gelmedi inanmıyorumda fuar dolayısıyla yapılmış politik bir açıklama.

Yorum yap

kezman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              tamamen taktiksel bir açıklama bana inandırıcı gelmedi inanmıyorumda fuar dolayısıyla yapılmış politik bir açıklama.
              Bana gelen bilgiye göre next bu sene fuarda yok...yaptıkları açıklamada beni tatmin etmedi...

Yorum yap

kezman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Siz devam edin bu sekilde yazmaya benden yorum yok siz zaten hazir kitasiniz ama bu makinayi kullan o kadar cok insan var hic kimseyi karamsar etmeye hakkiniz yok..
                Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Fuarda next olmayacak bu sene arkadaşlar..
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

artık boş yere hayal kurmayın

Yorum yap

Next bu hallere de mi düşecekti ...yazık...

Yorum yap

hayal olmadıgı gerçek oldugu ortaya çıkınca ne yapacaksınız bilmem ..elinizdeki cihazın kıymetini bilin

Yorum yap

headend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hayal olmadıgı gerçek oldugu ortaya çıkınca ne yapacaksınız bilmem ..elinizdeki cihazın kıymetini bilin
                          Abicim millet ne diyor siz ne konuşuyorsunuz.cihazda cccamd düzgün çalışsın isteniyor Next marka kötülenmiyor.

Yorum yap

bu cihaza nisan ayından itibaren cc cam ile ilgili çalışmalar başlanacak diye yazıldı nebu tv tarafından hatırlarsanız şimdi Ekim ayı açıklamada c ccam ile ilgili çalışmalar başlanıldı şöylemiş doktor biraz geç kalmadılar mı acaba?
                            ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

Arkadaşlar dsmart modül çalıştırma sorunu hariç optibox yazılımını kullanabilirsiniz. Eğer yükleyipte kessinti oluyor diyen varsa olay tamamen serverdandır. Ben sdc test ederim.. Sürekli cccam kullanmam. Cihaz aynı anda, Tiger ve 18500 ile test edilmiştir. Kesinti olduğunda her üç cihazda da aynı anda olmuştur. Cccam olayı optibox ile artık çok iyidir.

1-2 DÜZENLEME İLE BU YAZILIMLA OLAY BİTMİŞ OLACAK.

Ccam için artık herhangi bir çalışma grubuna da gerek yoktur. Bu grup kurulacaksa yaklaşık 8 ay önce kurulacaktı...Enigma 2 yazılımına gelince...enigma 2 isteyen varsa dreambox alır. Yada next enigma 2 ilede çalışabilen yeni bir cihaz ortaya sunar. Donanımsal olarak uymayan bir cihaz sipariş edilip ona enigma uydurmak için çalışma yapılamaz. Ticari anlamda bir firma bunu cihazı piyasaya sürmeden önce yapmalıydı.

Yeni next yazılımı beklemek zorunda değilsiniz. Zaten hiç bir yetkilide bu yazılımı yüklemeyin diyemez. yÜKLEMEYİN DİYE Açıklamada yapamaz. Çünkü optibox yazılımı çatır çatır çalışıyor. Next bu yazılımı Test olarak sunmamakla hata yapmıştır. Next kullananlardan, next sevenlerden, biz next bayilerinden kopmuştur. Bizler burada onlar adına dobratech cihazını savunmuşuzdur.

OPTİBOX YAZILIMINI (CCCAM İSTEYENLER) Kurun ve kullanın ve artık madur olduk diyede bişe yazmanıza gerek yok.

Saygılarla....

Forum yetkilileri sanırım sizde test etmişsinizdir yazılımı, lütfen next yazılım konusunda bir tarih vermeyip, hala yeni çalışma grubu kuracağız gibi bilgiler vermeye devam edecekse optibox yazılımına sdc cccam açısından onayı veriniz.

% 70 cccam eskisine göre daha stabil. Kanal geçişler çok daha hızlı....Ancak modüller devre dışı. (tek önemli sorun bu. menü görüntüsü alıştığınızdan farklı sdc.)

Saygılarla...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X