• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Cihazda ad yazma kisminda ü buyuk yok i buyuk yok bu eksiklik
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Rahatsızlığımdan dolayı yazamadım.Benden cevap ve resim bekleyen arkadaşlardan özür dilerim.
      NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Rahatsızlığımdan dolayı yazamadım.Benden cevap ve resim bekleyen arkadaşlardan özür dilerim.
        Geçmiş olsun...
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Next Machina 3D 27/12/2012 İtibariyle evimde test ettiğim fikir ve düşüncelerim;

- Kanal Geçişleri hızlı (solarak geçiş,Kararak geçiş durarak geçiş şeklinde ;nacizane düşüncem bunların olması yerıne direk TURBO geçiş seceneği konulabilir..ama böylede iyi sayılır...
          - Mükemmel hızda Uydu taraması gerçekleşiyor 2-3...dk içerisinde tarama yapıyor
          - Görüntü kalitesi çok ama çok güzel istediğiniz modda görüntüsünü ayarlayabiliyorsunuz(Film,Standart .....gibi)
          - Menüleri çok hoş ve güzel olmuş ben beğendim (gerektiğinde mavi fon kapatıp şeffaf olabiliyor menü dolasmaları...
          - Kartları çok hızlı okuyor ve görüyor..
          - D-SMART MODÜL tanıyor okuyor lakin cihazı arkadan açpı kapatma gereği duydugunuzda veya fişten çektiğiniz zaman Modülü okumakta zorlanıyor modulu cıkarıp faıften taktıgınızda sorun kalmıyor..Cihazı stand by konumunda bırakırsanız sorun olmaz...
          - Kanal bilgi barı gerçekten çok hoş olmus EPG ler olsun kanal kaçlık çözünürlükten yayın yapıyor ve hangı sıfreleme sistemini kullanıyor vs vs guzel olmus İ nfo tusuna ıkı defa bastıgınızda karsınıza epg si cıkıyor...
          - EPG Görsellğini beğendim...
          - Sinyal Metreden sinyal gücünü yükseltebiliyorsunuz 2000 serilerinde oldupu gibi hos bir durum...
          - Radyo görselliği güzel olmuş..
          - Örnek D-SMART MODUL FULL paket üyesi olduğum için SMART 3D kanalındakı o an ki maçta yayınlanan 3D 2D ye hızlı bır sekılde 3D tusuyla normal tek ekrana dondu ..
          - Isınma olayı yok.....Çok küçük bir ısınması oldu o kadar da olacak..
          - Donma ve kilitlenme yaşamadım ..
          - Cihaz size sağlamlık hissini veriyor özellikle arkadan cihazı kapatıp acınca anlıyorsunuz..
          - Önemli noktalardan biri ID numaranız yer alıyor ön panelde..
          -LCD panelde mavi yazıların olması ve menuden ısıgı kapatıp acmamız (yuvarlak dugmenın kenarındakı ısıklar) guzel olmus bırde coluk cocuktan korumak ıcın panel tusları kapatılabılıyor..
          - Kumanda durum ıse cihaza veya hafıf saga sola kısmında dırek algılıyor..
          - Kanal Taşıması hızlı ve kolay ....
          Şimdilik bu kadar aklıma geldıkce cıhaza hakım oldukca yazmaya devam edecegım

İyi seyırler hayırlı ugurlu olsun herkese Next Machina 3D

Saygılarımla,
          LAST SAMURAI
          Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            kardeş geçmiş olsun
            next machina 3d

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Next Machina 3D 27/12/2012 İtibariyle evimde test ettiğim fikir ve düşüncelerim;

- Kanal Geçişleri hızlı (solarak geçiş,Kararak geçiş durarak geçiş şeklinde ;nacizane düşüncem bunların olması yerıne direk TURBO geçiş seceneği konulabilir..ama böylede iyi sayılır...
              - Mükemmel hızda Uydu taraması gerçekleşiyor 2-3...dk içerisinde tarama yapıyor
              - Görüntü kalitesi çok ama çok güzel istediğiniz modda görüntüsünü ayarlayabiliyorsunuz(Film,Standart .....gibi)
              - Menüleri çok hoş ve güzel olmuş ben beğendim (gerektiğinde mavi fon kapatıp şeffaf olabiliyor menü dolasmaları...
              - Kartları çok hızlı okuyor ve görüyor..
              - D-SMART MODÜL tanıyor okuyor lakin cihazı arkadan açpı kapatma gereği duydugunuzda veya fişten çektiğiniz zaman Modülü okumakta zorlanıyor modulu cıkarıp faıften taktıgınızda sorun kalmıyor..Cihazı stand by konumunda bırakırsanız sorun olmaz...
              - Kanal bilgi barı gerçekten çok hoş olmus EPG ler olsun kanal kaçlık çözünürlükten yayın yapıyor ve hangı sıfreleme sistemini kullanıyor vs vs guzel olmus İ nfo tusuna ıkı defa bastıgınızda karsınıza epg si cıkıyor...
              - EPG Görsellğini beğendim...
              - Sinyal Metreden sinyal gücünü yükseltebiliyorsunuz 2000 serilerinde oldupu gibi hos bir durum...
              - Radyo görselliği güzel olmuş..
              - Örnek D-SMART MODUL FULL paket üyesi olduğum için SMART 3D kanalındakı o an ki maçta yayınlanan 3D 2D ye hızlı bır sekılde 3D tusuyla normal tek ekrana dondu ..
              - Isınma olayı yok.....Çok küçük bir ısınması oldu o kadar da olacak..
              - Donma ve kilitlenme yaşamadım ..
              - Cihaz size sağlamlık hissini veriyor özellikle arkadan cihazı kapatıp acınca anlıyorsunuz..
              - Önemli noktalardan biri ID numaranız yer alıyor ön panelde..
              -LCD panelde mavi yazıların olması ve menuden ısıgı kapatıp acmamız (yuvarlak dugmenın kenarındakı ısıklar) guzel olmus bırde coluk cocuktan korumak ıcın panel tusları kapatılabılıyor..
              - Kumanda durum ıse cihaza veya hafıf saga sola kısmında dırek algılıyor..
              - Kanal Taşıması hızlı ve kolay ....
              Şimdilik bu kadar aklıma geldıkce cıhaza hakım oldukca yazmaya devam edecegım

İyi seyırler hayırlı ugurlu olsun herkese Next Machina 3D

Saygılarımla,
              LAST SAMURAI
              deneyen arkadaşlar kumandada sağlamlık yönünden nasıl 2000 lerede rakamlar çok çabuk silinmişti. umarım bu konuya hassasiyet göstermişlerdir.
              next machina 3d

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                deneyen arkadaşlar kumandada sağlamlık yönünden nasıl 2000 lerede rakamlar çok çabuk silinmişti. umarım bu konuya hassasiyet göstermişlerdir.
                Bana cihaz gibi saglamlık hissi verdi..ikincisi ise su ana kadar nextın tum modellerını kullandım hıcbır tanesınde silinme yaşamadım kumandalarında cunku naylon posetın ıle kullandıgınız zaman bırsey olmaz...ben hep boyle kullandım kumanda ılk gunkı gıbı sıfır kullanımlı oldu

Yorum yap

Sağolun tşk cihaz harika
                  NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

- USB den...Softcam leri Softcam.kdb uzantılı olan dosya, Softcam.k ey uzantılı her iki keyleride cihaza attıgınız zaman hiç hissetmiyorsunuz cihaz bu esnada acılıp kapanmıyor..

Yorum yap

• -OK VE İPTAL secenegının rengını degısmesı gerekıyor.Bazen OK mi İPTAL mi yaptıgınızı hissedemiyorsunuz (Bu kısım yazılımsal giderilebilir).....

Yorum yap

• - “Everest EWN-150M Wireless Network USB2.0 “ Bu Model Wifi NEXT MACHINA 3D ye uyumlu değildir...Testlerim bunu gösterdi...

Yorum yap

• Aceleyle bir kaç tane ekledim. Akşam devam edeceğim.
                          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• 16 Qpsk aramayi bulamadim mach1 hocam nerde bu ozellik
                            Qpsk ve 8psk var ama 16 yok
                            Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

• [QUOTE=cokof;493048]

@cokof guzel resımler ıcın teşekkurler sualım su olacak 42 derece turksatı nasıl basta yer aldı SAT tusuna bastıgında ben once onu tarama ragmen bende 13 derece sonra 19 derece en son 42 derece yer aldı

Yorum yap

• çok şükür cihaz şimdi elime geçti. teşekkurler nebutv. cihaz içerisinden 1 kumanda 1 hdmı kablo çıktı. bugun test ederim. yarın yorum yaparım.
                                next machina 3d

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X