• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 3.4.2009 Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

deneyelim bakalım
    teşekkürler..

Yorum yap

Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

yazılımda bir şey dikkatimi çekti kanal listesinde mavi tuşa bastığımızda şifre seçiminde irdetoları bulmuyor videoguardlar geliyor videoguarda bişey bulmuyor via2 de ise irdetoları görüyor türksatta saygılar.atsrada bulmadı irdetoyu....vedeoguard geliyor.

Yorum yap

yeni yazılımı attıkdan üç saat sonra kanallarda gezinirken çihaz kendiliginden kanalları sildi.yeniden taratım.birkaç sat sonra yeniden kanaları sildi.bende eski yazılıma döndüm.şu anda sorunsuz devam ediyoruz.acaba yeni yazılımda kanallar niye kendiliginden silindi.anlıyamadım.sizlerdede böyle şey oldumu.olanlar lütfen yazsın.
            dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
            ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
            seninde destanını okuyalım ezberden,
            haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
            elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
            fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yeni yazılımı attıkdan üç saat sonra kanallarda gezinirken çihaz kendiliginden kanalları sildi.yeniden taratım.birkaç sat sonra yeniden kanaları sildi.bende eski yazılıma döndüm.şu anda sorunsuz devam ediyoruz.acaba yeni yazılımda kanallar niye kendiliginden silindi.anlıyamadım.sizlerdede böyle şey oldumu.olanlar lütfen yazsın.
              bende böyle birşey olmadı .....

Yorum yap

yazılım verildiği ilk saatte aldım. usb den yükledim. şuana kadar problem yok.

Yorum yap

arkadaşım,
                  bende de aynısı oldu. kanal listesi düzenlerken kaydediyor derken dondu ve kanal listesi tamamen uçtu. ben de eski yazılıma döndüm. tekrar kanal listesi yükledim. şimdi yine yeni yazılımı yükledim. bakalım tekrar yapacak mı aynı şeyi.
                  ihşallah yapmaz.
                  saygılar
                  170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

Aynısı bende oldu kanallar kendiliğinden gitti hepsi...
                    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

demekki bu yazlımda bug var.üstadlar.birkaç kişinin çihazında olduguna göre bunu dikkate alacaklardır. hepinize teşekkürler. yinede cihazında bu gibi durumda olanlar yazarsa iyi olur.
                      dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                      ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                      seninde destanını okuyalım ezberden,
                      haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                      elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                      fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

emeğinize sağlık

Yorum yap

Bende ise kaydedilmiş film izlemeye başlıyınca 20-25 dk sonra cihaz kitleniyor film devam ediyor ama kumandadaki hiç bir tuş işlemiyor ön paneldekilerde dahil anahtardan kapamak gerekiyor bir filmi izlerken üç defa aynısını yaptı bir önceki yazılımda yoktu bu hata....

Yorum yap

misafir17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşım,
                            bende de aynısı oldu. kanal listesi düzenlerken kaydediyor derken dondu ve kanal listesi tamamen uçtu. ben de eski yazılıma döndüm. tekrar kanal listesi yükledim. şimdi yine yeni yazılımı yükledim. bakalım tekrar yapacak mı aynı şeyi.
                            ihşallah yapmaz.
                            saygılar
                            kullandığınız cihaz pvr(e-satalı mı) mi değil mi?

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim...

Yorum yap

Next 2000 HD ile ilgili

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar bende 2 tane 2000 hd var biri sata diyeri deyil ikisindede son yazılım yüklü sorum şu her ikisindede bir diseq motor birde sabit türksat var birinde türksata geçince direk kanal açıyor motor dönüyor demiyor diyerinde motor dönüyor diyor exit la çıkınca kanal açıyor ama son geldiğim kanala yani uyduya dönünce busefer motor dönmüş oluyor türksatta tanıtılmadığı için motor arada biryerde oluyor tabi frekans almadığı için busefer zorluk çıkarıyor uyduya çevirmede.Ayarları her ikisininde aynı tek tek menüleri geçerek ayarladım bu sabit çanağa dönme işini nasıl kaldırabilirim acaba.Fabrika ayarlarına dönüp tekrar yazılım attım olmadı diseq ayarlarının sıralanışını bile aynı yaptım diseq 1 türksat diseq 2 motorlu çanak .Bu konuyu burdam devan etmemizi istemişiniz ama yukardaki konunun bu topikle alakası yokki

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X