• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cw Televizyonunu Nasıl İzlerim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cw Televizyonunu Nasıl İzlerim

Merhabalar,

Hocalarıma bir sorum olacaktı.istanbulda oturuyorum bildiğim kadarı ile Türkiyeden Amerikadaki uyduları izlemek imkansız gibi birşey(Teknoloji devamlı gelişiyor..En son bıraktığımda izlenmiyordu son durum nedir bilmiyorum) hala aynı şekilde devam ediyormu?Hiçbir amerikan uydusunu izleyemiyoruz değilmi?Asıl istediğim şu Amerikada CW Tv diye bir kanal var (http://www.cwtv.com/) bunu online olarak izlemek istiyorum.internet üzerinden baktım bu kanalı online yayınlayan bir site veya program bulamadım...Sizin bildiğiniz bir site veya program varmı bu kanalı izleyebileceğim ücretli/ücretsiz...Daha önce okumuş olduğum bir makale vardı doğrumu yanlışmı tabiki bilemiyorum sanırım ingiltere üzerinden bizim ülkemize gelen bir kablo gibi birşey varmış bu kablo sayesinde türkiyeden amerika ve ingiltere kanallarını izleyebiliyormuşuz.sanırım bu kablodan sadece büyükelçiler ve amerikan askerleri yararlanıyormuş..Bu bilgi doğrumudur??Doğruysa eğer bizim bu kablodan gelen yayına ulaşma imkanımız varmıdır??

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...
    ReiNa WaSssSSsSSSSsSs HEeEeEEeAaaaAAaaRRrRRrRRrRREeEEEEeeEEE....?????

72.5 W DirecTV 1 uydusundan yayın yaptığını biliyorum sadece yinede araştırma yapacağım izlenilebilirmi?

Yorum yap

sessiz_rihtim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      72.5 W DirecTV 1 uydusundan yayın yaptığını biliyorum sadece yinede araştırma yapacağım izlenilebilirmi?
      eyvallah kardeş çok makbule geçer gerçekten..eğer izlenebiliniyorsa ona göre kendime uydu ve lnb alacağım(türksat ve hotbird var şuanda) ayrıca kanal şifrelemi onuda kontrol edebilirmisiniz??
      ReiNa WaSssSSsSSSSsSs HEeEeEEeAaaaAAaaRRrRRrRRrRREeEEEEeeEEE....?????

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X