• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

altyazı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• altyazı

sayın mach1 ustam multivizyonlardaki filmleri ss2 lerde alt yazı atıp izleniyor.acaba bizim ye 2000super plus lardada olabilirmi merak ediyorum .güzel vizyon filmler oynuyor.softcam atar gibi filmin altyazısını atabilirmiyiz.öyle bir yazılım çıkarmı???

You ask I think for trkish subtitle sorry mate its impossible subtitle file uploading only works on ss2 dvb-s cards or linux based receivers

Yorum yap

dostum forumu biraz arastırsan iyi olurdu.zira senin istedigin seyin cevabı burada tartısıldı.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30977

Yorum yap

Wiseguy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        You ask I think for trkish subtitle sorry mate its impossible subtitle file uploading only works on ss2 dvb-s cards or linux based receivers
        bu arkadaş kim.?devamlı ingilizce yazıyor.:ehehe:

Yorum yap

wiseguy arkadaşımız kim acaba? türkçe soruları cevaplıyor cevap verebildiğine göre türkçe biliyor ama ingilizce yazıyor
          Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

arkadaşlar bende tam olarak onu soracaktım ağzımdan aldığınız vallahi
            UZAY TİCARET
            ELEKTRONİK MARKET
            YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
            Pıoneer & SONY

Yorum yap

You ask I think for trkish subtitle sorry mate its impossible subtitle file uploading only works on ss2 dvb-s cards or linux based receivers......bu arkadaş şunu demek istemiş senin sorun turkçe alt yazı yalnız skystar pc kartla izlenir..linux tabanlı uydu alıcılarında izlenir demiş...tşk ...ama ben aradım bulamadım forumda o yüzden sordum ama net bir sonuç yok gibi..thahks you wiseguy..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X