• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ben bu forum da Mach1,Doktor,Tasarım,Uzman hocaların teşekkürden daha fazlasını hak ettiklerine inanıyorum ve başardıkları işler için onları tebrik ediyorum.Yazılım-emu-vs.hep tam destek unutmayın!Nexti başka cihazlarla kıyaslamayın Next türkiyenin cihazıdır bu bir gerçek!Hayatta bazen aksaklıklar olabilir,olmaz diye bir kaide yoktur.Önemli olan güvendir.
    Next e ve Hocalara güvenin...

Yorum yap

• yazılımlar hakkında üyelerin üstüne düşen görev:

değerli arkadaşlarım.
      herşeyeden önce forumda yaptığınız bu çirkin yazışmalardan ötürü ilgili olanları kınıyorum.
      şunu kesinlikle unutmayınki,tüm türkiye de en fazla üretttiği cihazların arkasında duran next tir.ben kimseye yağ çekmem,iltifatta etmem,ama hak edilen bir durum varsa nezaket gereği teşekkürü bir borç bilirim.siz next kullandığınız için durumun farkında değilsiniz, sadece üretmeyi bilen sattıktan sonraki 1 yıl içinde dahi yazılımı boş verin *** dosyası bile vermeyen firma çok,ama siz nexte yoğunlaştığınız için kaldıki yeni yazılımın zamanzaman istediğiniz doğrultuda düzeltilip verildiği için acil ve verilmesi kesinlikle zorunlu bir şey olarak görüyorsunuz. unutmayınki sadece nexte 3-5 model cihazolarak düşünebilirsinizgerçek olan çok fazladır ve her birisinin yazılım ve formatları kesinlikle birbirine uymaz.yani bırakın yazılımı bir *** dosyasını bile hazırlamak inanın herkesin yapacağı biriş değildir.burda bizlere düşen en önemli şey güvenmek ve sabretmektir.lütfen sizlerden rica ediyorum,bir anlık öfkelerinizi hemen yazışmaya dökmeyin,kaldıki ustalarımız bize her zaman arkamızda olduğunu çoktan ispat etmişler ve övgüyü her zaman haketmişlerdir.başarı dileklerimle saygılar.

Yorum yap

• Sayın hocamın her harfine katılıyorun,Next kullanıcılarına daha başka nasıl destek olabilirki.
        Mach1 hocalarımızın sayesinde uydu kanallarını seyretmenin keyfini yaşıyoruz,
        Çalışmalarınızda başarılar hocam

Yorum yap

• kanuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          değerli arkadaşlarım.
          herşeyeden önce forumda yaptığınız bu çirkin yazışmalardan ötürü ilgili olanları kınıyorum.
          şunu kesinlikle unutmayınki,tüm türkiye de en fazla üretttiği cihazların arkasında duran next tir.ben kimseye yağ çekmem,iltifatta etmem,ama hak edilen bir durum varsa nezaket gereği teşekkürü bir borç bilirim.siz next kullandığınız için durumun farkında değilsiniz, sadece üretmeyi bilen sattıktan sonraki 1 yıl içinde dahi yazılımı boş verin *** dosyası bile vermeyen firma çok,ama siz nexte yoğunlaştığınız için kaldıki yeni yazılımın zamanzaman istediğiniz doğrultuda düzeltilip verildiği için acil ve verilmesi kesinlikle zorunlu bir şey olarak görüyorsunuz. unutmayınki sadece nexte 3-5 model cihazolarak düşünebilirsinizgerçek olan çok fazladır ve her birisinin yazılım ve formatları kesinlikle birbirine uymaz.yani bırakın yazılımı bir *** dosyasını bile hazırlamak inanın herkesin yapacağı biriş değildir.burda bizlere düşen en önemli şey güvenmek ve sabretmektir.lütfen sizlerden rica ediyorum,bir anlık öfkelerinizi hemen yazışmaya dökmeyin,kaldıki ustalarımız bize her zaman arkamızda olduğunu çoktan ispat etmişler ve övgüyü her zaman haketmişlerdir.başarı dileklerimle saygılar.
          Bende arkadaşıma katılıyorum
          fikriniz varsa suna bilirsiniz ama bu kadarı seviyesizliktir örneğin bir bilgisayar alırsın bir yıl sonra istediğin bazı programlar çalışmaz hafıza yetmez ekran kartı kaldırmaz vs. bu programlardan yararlanmak için bilgisayarı değiştirirsin burda da böyle ama hocalar eski makinaların dahi kullanılması için elinden gelenin en iyisini yapıyor.lütfen arkadaşlar emeğe saygınız olsun
          NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

• çocuk bile bir anda olmuyor.günlerce,aylarca hatta yıllarca uğraşılıyor.artı 9 ay 10 günde anasının karnında bekliyor.çok acelesi olanlar piyasada bir sürü yasal kart var,beğendiğini alıp istediğini seyretsin.boşu boşuna çevre kirliliği oluşturmayın!!!

Yorum yap

• @tasarım ustada katılıyorum

@mach1 ve @doktor üstatlarımızın ekibi çalıiıyor yazılımlar için sizler için daha sağlıklı olması için biraz daha sabır
              sizlere soruyorum next gibi destek sağlayan bir marka gösterin bana cihazını begenmeyen varsa bana özel mesaj atın ben alayım
              Mach1 Team™

Yorum yap

• ben yazılım delisi bi insan değilim arkadaslar cihaz olarak baktığım zaman cok fazla cihazla haşır neşir olmuş bi insan olarak next in üzerine tanımam fakat yazılım YENİLEME olarak baktığımızda bence NEXT TAHTINI YUMATUYA KAPTIRMIŞTIR.

Yorum yap

• birde şu konunun bence gözardı edilmemsi lazım tamam neztin bir sürü yeni modeli çıkıyo olabilir 2000 x ci gibi bi model git gide geri planda kalıyo olabilir tamam ben bunu anlarım ozamanda aklıma şu gelir bu ülkede belli bi kzım hariç kaç aile 2 3 senede bir reıcer değiştirecek maddi güce sahip madem değiştirmem gerekiyor şu an değiştirecek olsam NEXT E ARGE ÇALIŞMALARINDAN VE YENİ ÇIKARDIĞI MODELLERDEN OLAYI Bİ TEBRİK GONDERİR DAHA AZ YENİ MODELE GECEN Bİ MAKİNAYI TERCİH EDERİM TEKRARDAN İKLİNCİ OLANDA KALMAMAK İÇİN.
                  EĞER BURADA DÜŞÜNCELERİMİŞZİ SOYLEMEYECEKSEK VE HEMEN ELEŞTİRİ BOMBARDIMANINA TUTULACAKSAK BU KONUYU AÇMAKDA SAÇMA BENCE HOCALARA Bİ TEŞK BOLUMU AÇIN OLSUN BİTSİN

Yorum yap

• bk12522 Nickli Üyeden Alıntı
                    ben yazılım delisi bi insan değilim arkadaslar cihaz olarak baktığım zaman cok fazla cihazla haşır neşir olmuş bi insan olarak next in üzerine tanımam fakat yazılım YENİLEME olarak baktığımızda bence NEXT TAHTINI YUMATUYA KAPTIRMIŞTIR.
                    aynen katılıyorum
                    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• arkasdaslar yazilari iyice inceleyip okuyun bu furumda bu next kullanicilarinin sayesinde yürüyor kritik olacaktir,hepimiz katilimciyiz kimsenin kimseye yag cekme mecburiyetide yoktur,burda kritik yapan arkadaslar haklililar elimde 2 next cihazi kaldi,250 euroluk next8000 x cam rafta duruyor simdi next x plusu kaldirdim,bizler sadece sunun farkina vardik next ne zaman yeni model cikarsa eskilerini rafa kaldiriyor cocuk degiliz,tüm forumlari iyice gezin okuyun artik next güvenini yitirmistir,burda herkes bir seyler paylasiyor ozaman kritik yapildigindada kimse alinmasin hic kimse durduk yerde kritik yapmaz,saygilar....

Yorum yap

• arkadaşlar sizde haklısınız ama bu politika next fabrikasının bir işi elimizden bişi gelmez bende bu konuda çok mağdur oldum fmb serisi cihazım vardı çöpe attım.böle giderse bende yumatu almayı düşünüyorum.ilginize teşekkürler

Yorum yap

• burda bazı arkadaşların genel ifadelerle ben dahil diğer arkadaşları hedef göstererek sayın hocalarımın ve üretici firmaların avukatlığını üstlendiğini görüyorum ne sayın hocalarımız nede üretici firmalar kendilerini savunmaktan aciz değil size ne oluyor anlamıyorum kaldıki özellikle hocalarımıza yönelik bir eleştiride yok zaten biz cihaz kullanıcıları beklenti ve düşüncerini ifade edince suçmu oluyor. bende bizlere karşı saldırıya geçenleri kınıyorum.özellikle sayın hocalarım beni iyi tanırlar bu ve diger forumda hocalarımızı her zaman takdir eden onlara saygı duyanların en başında ben gelirim çünkü onlar olmasa bir tek şifrelei kanal dahi izleyemeyiz kim nankörlük yapıyorsa o kişinin yazısını alıntı yaparak cevaplarsınız
                          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• Bilmeden birşeyden haberi olmadan yapılan yorumlar yok geç verilmiş kasıtlıda 5-6 gün super ler satsın diye ne alakası varsa tps au ile çok istediğiniz premier direktleride eklemeye çalışıyoruz tüm seriye bir seferde yazılım verilsin diye ama sizin nankörlükten başka birşey yapmıyorsunuz yazık size verilen emeğe zamana herşeye...
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Acımasızca suçlar gibi insanları eleştimek kolay ama hiç düşünmüyorsunuz dimi bunca emek zaman yorgunluk eleştirilere gögüs germek kolaymı birkaç kanal açılmadı diye böyle yazılar yazmak bizim için emek harcayanlara yazık değilmi çalış didin uğraş ama
                              karşılığı kırıcı eleştiri
                              eleştiri tabi olacak ama kırıcı değil yapıcı ve sabırlı olmak lazım biraz saygınız varsa

Yorum yap

• Syn. ÜYE'miz diyorsunuzkı NEXT tahtını yumatuya kaptırdiğini yazmişiniz bazı arkadaşlar böyle yazıyor bazıları YE 8000 serıden bahsetmiş olcak olanı başta SYN. DOKTOR ustadımız ve MACH1 ustatlarımız elerınden gelen en iyi yazılımları cıhazlarınızda sorunlar yaşamadan kulanmanız için uğraşiyorlar bunu biliniz yazılım yapmak okadar kolay değil en uf hata cıhazınızda olmadık sorunlar oluştura bılıyor.

Gelelim şu NEXT TAHTI'nı YUAMTUYA KAPTIRMİŞ hıc kusura bakmayınız NEXT EMU yazılımları konusunda hep ilkleri vermiştir ve kaptırmamiştir bugunlerde gecıkme olmuş cokmu hıcte cok değil sizlere eniyivermek için calişilmaktadir ve NEXT EMU yazılımları ile diğer cihazların EMU yazılımlarını karişirmayınız NEX'in kendine has EMU yazılımlarında özellikler vardır.

MACH 1 DIGITAL FORUM Katılımcı ve NEXT TUM SERI Kulanıcıları lutfen Syn. MACH1 Ustadın dediği gibi

nankörlükten başka birşey yapmıyorsunuz yazık size verilen emeğe zamana herşeye...
                                Bunu lutfen yapmayiniz ve yazılarınızı yazarken bikezdaha iyice duşununuz.

MACH 1 DIGITAL FORUM Katılımcı ve NEXT TUM SERI Kulanıcılara iyi calişamöalr iyi seyirler
                                dilerim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X