• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Adsl kota sorgulama rezaleti

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Adsl kota sorgulama rezaleti

sayfa çalışmıyor.şifreyi yazıyorsun güvenlik kodunu yazıyorsun 2 saat bekliyor açmıyor.sonrada kota aşınca kazıklar bir bir giriyor.hayatımda gördüğüm en fırsatçı şark kurnazı firma.bilerek böyle yapıyorlar.insanlar kotasını öğrenmesin kotaları aşsın diye.allah belalarını versin ne diyim.reklamlara gereksiz harcamalar yapmayı biliyorlar ama bir sitelerinde adam gibi işlem yapamıyorsun.bu konuyu silen yönetici olurda çıkarsa o da işbirlikçidir gözümde.ben burda hakaret etmiyorum tt net bize hakaret ediyor dalga geçiyor.ibreti alem için bu konu kalmalı.

sampo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayfa çalışmıyor.şifreyi yazıyorsun güvenlik kodunu yazıyorsun 2 saat bekliyor açmıyor.sonrada kota aşınca kazıklar bir bir giriyor.hayatımda gördüğüm en fırsatçı şark kurnazı firma.bilerek böyle yapıyorlar.insanlar kotasını öğrenmesin kotaları aşsın diye.allah belalarını versin ne diyim.reklamlara gereksiz harcamalar yapmayı biliyorlar ama bir sitelerinde adam gibi işlem yapamıyorsun.bu konuyu silen yönetici olurda çıkarsa o da işbirlikçidir gözümde.ben burda hakaret etmiyorum tt net bize hakaret ediyor dalga geçiyor.ibreti alem için bu konu kalmalı.
    Ben firefox ile sorun yaşıyorum i.explorer da pek soruna rastlamadım başka browser ile denemenizde fayda var.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ben firefox ile sorun yaşıyorum i.explorer da pek soruna rastlamadım başka browser ile denemenizde fayda var.
      tüm browserlarda hata veriyor. hepsini denedim....

Yorum yap

tüm browserlarda hata veriyor. hepsini denedim....
        evet maalesef bende de aynı sorun oldu bir kaç gün önce sorunsuzca girmiştim herhalde denk geldi. ttnet iyi sistem kurmuş
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

ibrahim077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          aynen bizdede aynı bişiler yapalım bu şerefsizlere haddini bildirelim .
          Evet dostum haklısın da ne yapalım? Bu konuda yaptırım yapma durumumuz varsa hemen yapalım. Bu işi bilen birileri bize bilgi verirlerse sevinirim...

Yorum yap

Bugün halen girilmiyor. Teknik hata var sözde....

Yorum yap

Bugün halen girilmiyor. Teknik hata var sözde....

Herhangi bir sorun yok. İki dakika önce aldım görüntüyü. Siz kendi sisteminizi kontrol edin, başka bilgisayarda tekrar deneyin. Sorun sizden kaynaklanabilir.

Yorum yap

Bendeki modem airties- kendi sayacına bakıyorum az çok 3 aşa 5 yukarı fazla bir fark yok ordan takip ediyorum

*saygılar*
                ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Yöneticiler konusu hariç, yazındaki görüşlerine aynen katılıyorum...

...Bu konuyu silen yönetici olur da çıkarsa o da işbirlikçidir gözümde. Ben burda hakaret etmiyorum TT net bize hakaret ediyor dalga geçiyor...
                  Sevgili Sampo, yukarıda alıntı yaptığım konuda sizi biraz öfkeli ve fazla sitemkar buldum. Bu forumda yöneticilik yapanlar ne kadar TT' in işbirlikçisi olabilir ki. Onların da sizden farkı yok. Koskoca TT kim, biz kim onlarla işbirlikçi olacak? Doğru ve güzel şeyler yazdığınız sürece bu forumdaki yöneticilerden hiç korkmayın, hepsi iyi arkadaşlar...

Ancak yöneticiler konusu hariç, yazındaki görüşlerine aynen katılıyorum. Ben de TT' un kota sorgulaması sahifesinden çok şikayetciyim, bende de aynı sorunlar oluyor. Yoğunluktan olsa gerek, adamların çok net abonesi var, hele hele yüzde doksanın üzerinde limitli abonesi varsa siz düşünün artık. Hani benim de aklıma gelmiyor değil ama, işin içinde kasıt olmasa gerek (!)...
                  Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                  Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Ellerin dert görmesin günlerdir bende deniyorum hep hata veriyor .Ne demişşinki konunu silsinler sonuna kadar arkandayız. kolay gelsin.

Yaw kardeşim ne gerek var bunlara eski sistem iyiydi TTNET kaliteyi düşürüyor .TTNET İ BOŞAMAK LAZIM.

Yorum yap

Şimdi şu adesten açılıyor eski sistem .Zannedersemm şikayet çok olunca açmış olabilirler.

http://adslkota.ttnet.net.tr/adslkota/login_tr.jsp

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X