• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 1.5.2008 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Super HDTV 1.5.2008 Test Yazılımı

1)softcam dosyalarına artık server bilgilerini girerek arkadaşınıza sadece softcam dosyası yollayarak server bilgilerini güncelleyebilir,her seferinde server bilgi girişinden kurtulup bol bol test yapabilirsiniz.
    2)aynı modemden aynı anda bağlanan cihazlarda 2. cihaz bağlantısında görülen sorunlar giderildi,10 servere farklı mac adresleri vererek aynı ana ıp den çakışma olmadan kullanabileceksiniz.
    3)ilk bağlantılardaki onlarca bölüm modifiye edildi.
    4)kanal geçişleri ethernet alanında çok daha iyi
    5)networktan kopmanıza sebep olan sorunlardan 20 si giderildi daha düzenli
    6)nds ethernet openinglerde freezingler update ..çok daha iyi .
    7)cryptoworks yasal dt sorunları elden geçti(şu anda sistem şalışmaları var her gün değişik datalar geliyor sorunlarda merak etmeyin düzeltiriz
    8)artık 2000 cihazınız servere emm datası yollayarak ırdeto kart update edebiliyor(normal kullanıcılar için değil anormaler anlar)
    9)sadece dolby yayınlanan hd kanallardaki ses sorunu düzeltildi
    10)yazılım ayırmanız için radyo resmi değişti
    11)kanal listesindeki uzun kayıt süresi düzeltildi..
    12)sirius crypto donmalar ok
    13)ethernet passlar gizleniyor

Yazılım için Doktor'a teşekkürler

Sorunsuz çalışıyor yazılım...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

lütfen Yardım yeni yazılımı yükleyince server çalışmıyor iki kez denedim sonuç aynı neden olabilir eski yazılıma dönünce server ok. yardımlarınızı bekliyorum.
      NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

ewett bendede aynı sorun var inşallah düzelir.server almıyo.

Yorum yap

bendede aynı bitek bende diye uğrasıp duruyordum
          saolun

Yorum yap

bendede aynı

Yorum yap

Hocam kanal bilgileri gidiyormu yazılımı yükleyince lütfen bilgi verirmisiniz,teşekkür ederim.

Yorum yap

Bende server çalışıyor arkadaşlar hiçbir sorun yok softcam attınızmı siz?
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

yeni yazılımı yükledim, cihaz yazılım versiyonunu açamıyorum.tps ler açıyor s.view ler açmıyor. next destek te açıldığını yazıyor. yoksa ben mi yanlış anlıyorum. saygılar...

Yorum yap

Viewler açmaz onlar çöktüler

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

bu arada yazılımı yükledim cihaza softcam atamıyorum.stb link 01.06 açıyorum softcam seçip atıyorum hiçbir işlem yapmıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

hem atıp denedim hemde atmadan yukledim sonuc aynı
                        server acmıyor
                        12 4 yukledim calısıyor

Yorum yap

attım server calısmıyor
                          eski yazılım attım calışıyor
                          yenisini atıyorum yok

Yorum yap

usb ile yapıyorum sorun ondanmı oluyor
                            gerci eski yazılımıda usb den attıyorum oluyor

Yorum yap