• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D+ v TV Cabo Key Girişi Hakkında Bilgilendirme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hizli cevap icin tesekkurler, futebol'lar falan acti ama video on demand'lerin ve lusomundo'larin da acilmai gerekmez miydi?

Yorum yap

Bazı frekansları var (şimdi hatırlamıyorum) onları açmaz. Ama yinede siz bir kontrol edin. VideoDemandların bazıları açıyor.

Yorum yap

Tesekkur ederim

Yorum yap

üstadlar elinize ve gözünüze sağlık

Yorum yap

arkadaşlar d+ lar nexte gayet güzel ama gm 9400cı da çaışmadı bir önceki keyleri attığımda çalışmıştı yine nag 2 deki 00 ve 01 bölümüne girdim fakat açmadı bu konuda yardımlarınızı bekliyorum saygılar
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler.

Yorum yap

Slm Arkadaşlar
                Next 8000 XCAM Plus kullanan arkadaşlar şu D+ keylerini nereye girecekler?
                Next 8000 XCAM kullanan arkadaşalrınki belirtilmiş fakat PLUS kullanan arkadaşlar içinde yardım ederseniz iyi olacak.

Yorum yap

Batusman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Slm Arkadaşlar
                  Next 8000 XCAM Plus kullanan arkadaşlar şu D+ keylerini nereye girecekler?
                  Next 8000 XCAM kullanan arkadaşalrınki belirtilmiş fakat PLUS kullanan arkadaşlar içinde yardım ederseniz iyi olacak.
                  Xcam ve Xcam plusların ikisininde key girişleri aynı dostum, dikkat edersen benim kullandığım uydu alıcısıda xcamplus kolay gelsin, umarım yardımcı olmuşumdur.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X