• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD'de Tavşanlar Nasıl Açılır-Nasıl Kitlenir

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 HD'de Tavşanlar Nasıl Açılır-Nasıl Kitlenir

Menu-Medya-İnternet Portalına girince yada M+ Tuşuna basıp İnternet portalına girince karşınıza service 1 ve service 2 çıkmıyorsa kapalı demektir o menude kırmızı tuş basın açılan ekranda lüften seçin satırına şifre 1234 girin tavşanlar gelir gene kapatmak gizlemek isterseniz aynı işlemi kırmızı tuş ve 1234 girerek kapatabilirsiniz.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Tavşanların kırmızı tuş ile açılmasını komple kitlemek için
    Menu-AYARLAR-Kullanıcı Tercihleri ne girin
    Adult contents : show u hide yapıp exit ile hafızalayıp evet deyip çıkın
    Artık m+ portala girip kırmızı tuşla tavşanları açma kodu girme menusune girince Bu Servis kitli der.Tekrar açmak için Adult contents i show yapıp kaydedin.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Gene Aile modu eski adıyla machinadan bildiğimiz diğer bir yolda
      Kanal Listesinde iken solda kanallar dizili olan ekranda ilk satırda uydu adının yazdığı satırın sağında kırmızı bir yuvarlak simge vardır kırmızı simge aile modu kapalı anlamındadır o ekranda iken kumandadan kırmızı record kayıt tuşuna basınca şifre ekranı gelir oraya 1234 girince yukardaki köşedeki işaret yeşil olur aile modu açık demektir ve tavşanlara girilmez kitlenir

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum.

Yorum yap

ne yaptımsa tavşanlar gelmedi .... kapatıldı mı acaba

Yorum yap

ahmetozgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ne yaptımsa tavşanlar gelmedi .... kapatıldı mı acaba
            Var M+ sağ sol tuşları ok ışaretini ok le..
            İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

tavşanların logoları var ama içeriği yok çalışmıyor
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

tşk

Yorum yap

Kolay gelsin m+ tusuna bastim 4 sag yapip actim sifreyide girdim cıkan sayfada kilitli yaziyor ne yaptimsa acamadim nasil acarim resimli anlatirmisiniz tsekkürler

Yorum yap

Musab7247 Nickli Üyeden Alıntı
                    Kolay gelsin m+ tusuna bastim 4 sag yapip actim sifreyide girdim cıkan sayfada kilitli yaziyor ne yaptimsa acamadim nasil acarim resimli anlatirmisiniz tsekkürler
                    - "Ayarlar"=>"Kullanıcı Tercihleri"=>"Yetişkin İçerik"=>"Gösterilsin" yap ve kaydet.

Yorum yap

Yaptık ama logalar yok

Yorum yap

Yaptık ama logalaar kayıp

Yorum yap

hepsi orda tavsanların sorun yok..bir yerde hata vardır mutlak..:dedeeee:
                          ÖLÜM Gelmeden YAŞAMIN
                          HASTALIK Gelmeden SAĞLIĞIN
                          İHTİYARLIK Gelmeden GENÇLİĞİN
                          FAKİRLİK Gelmeden VARLIĞIN
                          KIYMETİNİ BİL
                          YAŞARKEN SEV ve PAYLAŞ

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar, aranızda yeniyim. Bu cihazdan aldım 2 gün önce. Burada anlatılanları harfiyen uyguladım ama maalesef bende de çıkmadı bu tavşanlar. Nasıl çözülür bu sorun, yeniden yazılım falan mı yüklemek gerekir?

Yorum yap

aynen ...bendede tavşanlar kayıp. arazı olmuşlar
                              next2000hd el sata,dream500,next 2500 x dpci,2500 fmb,2000 dpcis super plüs.bulsat original abonelik.cas2.tüm moduler 2 er adet.40-50 tane fan kart.opos,bir çuval dandık lnb,150 lık dönerli 2 adet.6 adet sabit kurulu çanak.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X