• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

arkadaslar ıtv partner cok yakında sızlerle

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaslar ıtv partner cok yakında sızlerle

arkadaslar mujde ıtv partner keylerını bulgar arkadastan aldım ve power hex uzun aramalarıma ragmen bu programı buldum ve edıtleyıp keylerı yazılımı sızlerle paylasırım tabı ılk once bu programın nasıl calıstıgını cozmem lazım bu aksam ugrasırım gelısmelerı sızlere bıldırırım next 8000 x cam plus ıcın ayrıca bulgar arkadasın dedıgıne gore auto yapabılırsem 1 aylık keymıs bu edıtleyıp sızlere sunacam bye herkese selam :at::hangiiisi:efferin:

Hangi uydudadır arkadaşım Bulgar kanalları.

Yorum yap

refref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hangi uydudadır arkadaşım Bulgar kanalları.
      eutelsat w2 uydusu
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

slm

:trts: arkadaslar bu bulgar kanalları ugruna ya makınayı yakacam yada keylerı eklemeyı basaracam salaklık ve cahıllık nekadar zormus PowerHEX program hakında kısa bır bılgı verebılecek arkadasımız varsa yardımcı olursanız elbırlıgı ıle bu kanallara kavusalım derım nex 8000 x cam plus kullanıcısıyım memnun olurum ve sevınırım tam destek atla:atla:

Yorum yap

Hex Workshop Hex Editor kullanmayı denedinmi...
          ÇALIŞMADAN, YORULMADAN, ÜRETMEDEN RAHAT YAŞAMAK İSTEYEN TOPLUMLAR
          ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ VE
          DAHA SONRA DA İSTİKLAL VE İSTİKBALLERİNİ KAYBEDERLER...

Mustafa Kemal ATATÜRK

Yorum yap

ubim kardes yok denemedım valla en kolay programı bulup edıtlesem su keylerı var ya deymeyın keyfımıze tum kanallar var orda tabıkıde englısh and bulgarca ıyı seyırler dıyecem herkese kısmetse dedıgın programı bulursam ve kullanım hakkında az bucuk olsada bılgı verırsen bana cok makpule gecer harbıden sımdıden tesekurler bu arada Nescologic Edit programınıda ındırdım yaptıgım edıtı test etmek ıcın saygılar herkese ıyı calısmalar

Yorum yap

ubim kardes Hex Workshop 4.2 buldum ve ındırdım senden rıcam kullanım hakında bıraz bılgı ve serıal no nerden bulabılırım programa yardımcı olursan sevınırım elbırlıyle su ıtv partnere ıyı seyırler dıyelım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X