• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000x cıs plusta ses sorunu yaşıyorum.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000x cıs plusta ses sorunu yaşıyorum.

arkadaşlar merhaba, 200x cıs plusta kanal değiştirdiğimde genellikle ses kesik oluyor, ayni kanala bir ileri bir geri yaparak tekrar ses açılmış oluyor.sanıyorum bu tps au yükledikten sonra oluştu. daha önceleri yoktu,
    yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

İlk deneyebileceğiniz Cihazı Fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kanalları taratmanız.
    Sonuç alınamazsa bir önceki versiyonu yükleyiniz.
    Yine sonuç alamazsanız Yetkili servis yolu göründü

Yorum yap

gofil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar merhaba, 200x cıs plusta kanal değiştirdiğimde genellikle ses kesik oluyor, ayni kanala bir ileri bir geri yaparak tekrar ses açılmış oluyor.sanıyorum bu tps au yükledikten sonra oluştu. daha önceleri yoktu,
      yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.
      o sorun benim xplus cıs ta çok oluyordu.süperlerde şu ana kadar olmadı.ama bazen sanki flas şişiyor kanal bilgisi açıkken kanal değiştirince dil seçenekleri sapıtıyor2/2eng seçili kanal 1/0tr gözüküyor.lisan değişim tuşuna basıncada ses yok yazısı çıkıyor.makina fabrika ayarlarına gelip 8503 yapıyorum kanalları yeniden taratınca düzeliyor.daha öncede yazdım ama gerekli bi bilgi gelmedi.demekki istisnai bi durum sadece bizde ki cihazda olan bir sorun.aldığın yere götürüp değiştirmeni denemeni öneririm.son yazılımı at birde.olmadı servis yapcak bişey yok.çok geçmiş olsun.saygılar
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

Bu sorun bende de olmaktaydı..hatta multilerde yada 2-3 dil seceneği olan yayınlarda kanal değişimi yaptıktan sonra dil seceneğine basıldığında dil secenekleri gözükmüyordu..en son yazılımda buınunla ilgili bir sorun yasamadım..4 uydu izliyorum ve uydular arası geciş olsun hız olsun süper...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X