• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kanal 1

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kanal 1

arkadaşlar kanal 1 i bulamıyorum TP sini bir yukarı bir aşaği yazdım ama sinyal yok diyo yine maçları kaçırıyorum ne yapayım diğer kanalların sinyal seviyeri 95,90,100 ama 12008 4400 de yok

swiss paketinde seyret
    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

nerde o kanal

Yorum yap

13 derecede....12399 27500

Yorum yap

arkadaşlart bu konu benin sansuide başima geldi aratıyorsun bulundu diyor ama bulmuyor
          cözümü: eski frekansta yayın yapan tükrC kanalını listeden kaldırıp yeniden aratın veya komple kanalları silip yeniden aratmak saygılar..

Yorum yap

11734 v 3291 3/4 tp sini girip netvork açık konuma getirerk taratma yaparsanız bütün yeni kanallar gelir.Ancak eski kanalların hepsini silip türksat 1 c de bu tp ile taratırsanız daha temiz olarak yüklemiş olursunuz.

Yorum yap

özgür82 Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlart bu konu benin sansuide başima geldi aratıyorsun bulundu diyor ama bulmuyor
              cözümü: eski frekansta yayın yapan tükrC kanalını listeden kaldırıp yeniden aratın veya komple kanalları silip yeniden aratmak saygılar..

benimki nextwave dediğini yaptım yani baştan arattım yine kötü sinyal diyr anlamadım yardım edersen sevinirim
              Msn: [email protected]

Yorum yap

jimrayno Nickli Üyeden Alıntı
                benimki nextwave dediğini yaptım yani baştan arattım yine kötü sinyal diyr anlamadım yardım edersen sevinirim
                çanak ve Lnb ayarlarını ayarla en iyi konumda olsun sinyal seviyen.Bide öyle tarar.
                Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X