20 Aralık Pazar (19)
13:30 Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
13:30 BS Ümraniyespor - Adanaspor beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
14:30 Torino - Bologna (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
15:00 Brest - Montpellier (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
16:00 Y. Denizlispor - A. Alanyaspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
17:00 Benevento - Genoa beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 Strasbourg - Bordeaux beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 St. Etienne - Nimes beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 Nantes - Angers beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 Sassuolo - Milan (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
17:00 Inter - Spezia (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
17:00 Dijon - Monako beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
17:00 Cagliari - Udinese beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
19:00 Beşiktaş - BB Erzurumspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
19:00 Lorient - Rennes (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
19:00 İstanbulspor - Bursaspor beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
20:00 Atalanta - Roma (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
22:45 Lazio - Napoli (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
23:00 Lille - PSG (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
13:30 Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
13:30 BS Ümraniyespor - Adanaspor beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
14:30 Torino - Bologna (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
15:00 Brest - Montpellier (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
16:00 Y. Denizlispor - A. Alanyaspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
17:00 Benevento - Genoa beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 Strasbourg - Bordeaux beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 St. Etienne - Nimes beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 Nantes - Angers beinConnect'den izle beIN CONNECT
17:00 Sassuolo - Milan (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
17:00 Inter - Spezia (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
17:00 Dijon - Monako beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
17:00 Cagliari - Udinese beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 2
19:00 Beşiktaş - BB Erzurumspor (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS
19:00 Lorient - Rennes (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
19:00 İstanbulspor - Bursaspor beinConnect'den izle beIN SPORTS MAX 1
20:00 Atalanta - Roma (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
22:45 Lazio - Napoli (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 4
23:00 Lille - PSG (C) beinConnect'den izle beIN SPORTS 3
Yorum yap