• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

LimeWire Pro 4.10.9 Beta

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• LimeWire Pro 4.10.9 Beta

LimeWire yapısı itibari ile bilgisayarın kaynaklarını çok kullanmayan, bilgisayarı yormayan sadece işini yapan, Kazaa gibi bilgisayarınızı bir çöplüğe çevirmeyen, gerçekten de mükemmel bir program. ı. eDonkey, eMule, Ares, Dc++, Kazaa, iMesh ve daha ismini belki de hiç duymadığınız bir sürü dosya paylaşım programı arasında MP3 konusundaki en başarılı program LimeWire.

İndir
    (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
    (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
    ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
    (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
    (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

..::Limewire V.4.10.9.0 [Full] ::..

..:: LimewireWin V4.10.9.0 [Full] ::..

Program internet üzerinden arama yaparak downloader olarak kullanabileceğiniz harika özelliklere sahiptir..kullanın ve kendiniz karar verin..!

Boyut: 2.69 mb

Program: >>> BUYRUN LÜTFEN <<<

resimlerle basit olarak anlatmaya çalışayım..:

Yorum yap

arkadaşlar paylaşım i&#231;in teşekk&#252;rler

Bir günde Kral olmadık... Bir günde tahttan inmeyiz...

GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE.....GALATASARAY

Yorum yap

&#199;ok &#199;ok Teşekk&#252;rler Bende Vardı, Bendeki &#199;alışmıyordu. &#199;ok İyi Oldu Elinize Sağlık.

Yorum yap

Birde T&#252;rk&#231;e Olsaydı &#199;ok G&#252;zel Olacaktı. G&#252;zel &#199;alışıyor. Merak Ettim İnşallah Demo Degildir .

Yorum yap

arkadaşlar,selamlar.Birka&#231; g&#252;nd&#252;r başım limewire ile belada.Arkadaşlardan duydum.y&#220;KLEDİM.y&#220;KLEME VE SONRAKİ AŞAMALAR NORMAL G&#214;R&#220;N&#220;YOR.Arama yaptırıyorum.Aradığım kategorideki b&#252;t&#252;n &#252;r&#252;nleri buluyor g&#246;r&#252;n&#252;yor.Ancak download işlemine sıra gelince bir t&#252;rl&#252; y&#252;klemeyi başlatamıyorum.Sistemim Millenium Edition.32 Mb ram.Benim sorunum nedir acaba?Limewire'ın daha eski bir versiyonunu kursam y&#252;kleme yapabilir miyim acaba?Yardımcı olacak arkadaşlara m&#252;teşekkirim

Yorum yap

arkadaşlar,selamlar.Birkaç gündür başım limewire ile belada.Arkadaşlardan duydum.yÜKLEDİM.yÜKLEME VE SONRAKİ AŞAMALAR NORMAL GÖRÜNÜYOR.Arama yaptırıyorum.Aradığım kategorideki bütün ürünleri buluyor görünüyor.Ancak download işlemine sıra gelince bir türlü yüklemeyi başlatamıyorum.Sistemim Millenium Edition.32 Mb ram.Benim sorunum nedir acaba?Limewire'ın daha eski bir versiyonunu kursam yükleme yapabilir miyim acaba?Yardımcı olacak arkadaşlara müteşekkirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X