Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar > Next Mini-X Serileri

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 22-09-2011, 17:47   #1
carixma
Yeni Üye

Üye No: 57061
Giriş: 27-08-2007

Uydu Alıcısı: YE 2000 CX super plus + minix plus

Thumbs down MiniX Plus; bu sorunlar sizdede varmı?

Kumandanın kırmızı açma tuşuna basıyorum alıcı gözdeki kırmızı ışık yaklaşık 10 saniye sonra yeşil oluyor ve cihazda 1-2 saniye sonra açılıyor, bu normalmidir yoksa açma tuşuna basıldığı an yeşile dönmesi gerekmezmi? çünkü kapatırken hemen kırmızı oluyor..(bu sorunun kumandanın pilinin zayıf olmasından kaynaklandığını keşfettim pil yenilenince düzeldi..) Birde cihaz kapalıyken elektrik gidip geldiyse cihaz kendi kendine açılıyor ve açık kalıyor.. servise götürdüm hepsi normal diye geri verdiler.. Sizlerdede aynısı oluyormu?

Düzenleyen : carixma - Tarih : " 02-10-2011 " - Saat : 14:18
carixma is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-09-2011, 02:46   #2
adm03
Yeni Üye

Üye No: 118325
Giriş: 19-09-2011

Alıntı:
carixma tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kumandanın kırmızı açma tuşuna basıyorum alıcı gözdeki kırmızı ışık yaklaşık 10 saniye sonra yeşil oluyor ve cihazda 1-2 saniye sonra açılıyor, bu normalmidir yoksa açma tuşuna basıldığı an yeşile dönmesi gerekmezmi? çünkü kapatırken hemen kırmızı oluyor.. Birde cihaz kapalıyken elektrik gidip geldiyse cihaz kendi kendine açılıyor ve açık kalıyor.. servise götürdüm hepsi normal diye geri verdiler.. Sizlerdede aynısı oluyormu?
aynen dediklerinin tıpkısı ve aynısı bizde de oluyor. hatta taşıma veya sıralama sırasında donma veya kilitlenme oluyor ancak fişi çıkarıp taktığın zaman düzeliyor. bunların hepsi normal yazılım kabiliyetleri bu kadar
adm03 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-09-2011, 14:25   #3
carixma
Yeni Üye

Üye No: 57061
Giriş: 27-08-2007

Uydu Alıcısı: YE 2000 CX super plus + minix plus

Alıntı:
adm03 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aynen dediklerinin tıpkısı ve aynısı bizde de oluyor. hatta taşıma veya sıralama sırasında donma veya kilitlenme oluyor ancak fişi çıkarıp taktığın zaman düzeliyor. bunların hepsi normal yazılım kabiliyetleri bu kadar
yanıt için teşekkürler.. donmadan bahsetmedim bile, onlar zaten bende de var..
carixma is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-10-2011, 23:35   #4
Emirce
CS Member

Üye No: 67044
Giriş: 27-01-2008

Uydu Alıcısı: MACHINA 3D / YE2000 SUPER HDTV eSATA / YE2000 DOBRATECH / MINIX HD

Kart Paylaşımı: CCcam

Ben bugün aldım cihazı,fakat kumandalarıın her ikisi de cihaza işlemiyor.Cihaz açılıyor STB ip alındı gibi birşey yazıyor.kumandadan ne açılıyor ne kapanıyor.Ne de menülere girilebiliyor.Daha TRT1 dışında birşey göremedik.Menüyü bile Ya cihaz da birşey var,ya da IR alıcıda.
________________________________________________________________________________
Hakan
Emirce is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-10-2011, 04:47   #5
kuscuali67
Üye

Üye No: 63095
Giriş: 28-11-2007

Uydu Alıcısı: NEXT MACHİNA

Thumbs up

birincisi kumandaları her yönden algılıyor ikincisi aldığınız yerden kontrol ettirdinizmi ettirmediyseniz niçin alıp eve götürdünüz bir kıyafet bile alırken üstünde deniyor oluyormu diye peki siz aldığınız mağazada denetmedinizmi bu nasıl çalışır ayarları nasıl diye insan bir sorar ben şahsen birşey aldığımda dener kontröl eder öyle alırım ha arzalı çıkmış olabilir kul yapısı fakat cihaz mükemmelin ötesi daha henüz bukadar çok fonksiyonlu mini bir cihaz hiç bir markada yok ben çevremdeki akrabalarıma 7 tane oldu alıyorum hiç bir sorun yok gayet güzel çalışıyor bence cihazı aldığınız yere götürüp ayarlarını test edip size bilgi versin ondan sonra cihazınızı geri alın ve kullanın cihaz tek kelimeyle mükemmel hayırlı olsun..

Düzenleyen : kuscuali67 - Tarih : " 02-10-2011 " - Saat : 04:55
kuscuali67 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-10-2011, 18:32   #6
Emirce
CS Member

Üye No: 67044
Giriş: 27-01-2008

Uydu Alıcısı: MACHINA 3D / YE2000 SUPER HDTV eSATA / YE2000 DOBRATECH / MINIX HD

Kart Paylaşımı: CCcam

Servise götürdüm cihaz çalıştı.Şu an sıkıntısız çalışıyor.
________________________________________________________________________________
Hakan
Emirce is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık