• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 x plus kanal bulamıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 x plus kanal bulamıyor

bende next ye 2000 x plus var ilk aldıgımda böyle bir sorun yoktu 5 6 aydır bunula ugraşyorum sorunum şöyle cihaza kanalları tararttıgım da hiçbirşey bulamıyor kanalın tp sini iyngsat tan bulup elle girmek istedigimde gene bulamıyor ama tp de oynama yaptıgım zaman buluyor örnegin diyelim Show TV nin tp si 11760 H 5925 böyle ama bu şekilde girdigim zaman bulamıyor 11760 H 5923 yada 28 yaptıgım zaman kanalı buluyor bu sadece show için degil 3 5 tane kanal dışında hepsinde böyle yapmak zorunda kalıyorum uyducu çagırdım antenlere ayar çekti kalite 25 40 arasında idi önceden şimdi 80 90 kalite seviyesinde ama gene de degişen birşey yok kanallar gidecek diye cihaza versiyon atmaya korkuyorum artık

arkadaşım kanallar silenecek diye korkma nextxplus 9.5.2007 yazılımını at tabi cihaza yazılım atmayı biliyorsan yoksa arıza verirsin sonra bu günkü xplus key dosyasını yükle kanalların silinir yazılımdan sonra menüden Türksat ta tp ekleye11734 H 0 3291 nolu tp şebekeyi aç tüm kanalları bulur şayet yazılım atmayı bilmiyorsan next servisine götür belirttigin şikayetler biter

Yorum yap

cihazında hangi versiyon yüklü

Yorum yap

HAYRİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bende next ye 2000 x plus var ilk aldıgımda böyle bir sorun yoktu 5 6 aydır bunula ugraşyorum sorunum şöyle cihaza kanalları tararttıgım da hiçbirşey bulamıyor kanalın tp sini iyngsat tan bulup elle girmek istedigimde gene bulamıyor ama tp de oynama yaptıgım zaman buluyor örnegin diyelim Show TV nin tp si 11760 H 5925 böyle ama bu şekilde girdigim zaman bulamıyor 11760 H 5923 yada 28 yaptıgım zaman kanalı buluyor bu sadece show için degil 3 5 tane kanal dışında hepsinde böyle yapmak zorunda kalıyorum uyducu çagırdım antenlere ayar çekti kalite 25 40 arasında idi önceden şimdi 80 90 kalite seviyesinde ama gene de degişen birşey yok kanallar gidecek diye cihaza versiyon atmaya korkuyorum artık
        Kullandığın LNB'yi değiştir. Sorun onda gözüküyor.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Kullandığın LNB'yi değiştir. Sorun onda gözüküyor.
          sanırım haklısın bende ondan şüpheleniyorum lnb osawa diye bir marka nasıl çok dandik bi makamı hangi lnb markasını tafsiye edersiniz

Yorum yap

Bazen lnb cihaz uyumsuzluğu olabiliyor, kaliteli markalar var ama fazlada para vermek istemiyorsan lnb yi de next al.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X