• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 5000-5500-6500-7500- Uydudan Key Data ve Yazılım Güncelleme Resimli Anlatımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

galatasarayım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende next 5000 xcı var. Yazılım güncelliyorum ama 1 buçuk saattir devam ediyor ne zaman bitecek bu çile?????
    boşuna bekleme arkadaşım artık uydudan güncelleme yok (şimdilik) ilerde ne olur bilinmez

Yorum yap

merhaba hocam next 7500cı eski yazılımları nerden bulabiliriz acil lazım

Yorum yap

not work ......... new softwear dos not exist .......... please uplod new key data

Yorum yap

Selamlar.Bende 7500 fta/cı next var maç yayınlarında *** *** .*********'i izleyemiyorum.Bana bu konuda yardımcı olursanız minnet duyacam.Son yazılımı verirseniz de olur teşekkürler.................................

Yorum yap

daha ilk mesajınız ve kuralları ihlal etmişsiniz,daha dikkatli olunuz...
            Forum Kuralları

Yorum yap

next 7500 cı

merhaba arakadaşlar iki problemim var
              1-next 7500 cı interneten yazılım indirmem konusunda yardımlarınız rica ediyorum
              2-recever'ın kanal düzeni bozuldu tekrar aynı konuma nasıl getirebilirim
              teşekkürler

Yorum yap

skype69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                next 7500 emu açmak için ne yapmalıyım
                lisan .ok kırmızı tuş daha sonra 2528 etkin degil ise etkin yap mavi tuşa bas ve çık doğrusu bu

Yorum yap

ahmet65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  merhaba arakadaşlar iki problemim var
                  1-next 7500 cı interneten yazılım indirmem konusunda yardımlarınız rica ediyorum
                  2-recever'ın kanal düzeni bozuldu tekrar aynı konuma nasıl getirebilirim
                  teşekkürler
                  Güncel yazılım soruyorsanız asagıdaki linkten indirebilirsiniz ..
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=17373

Cihazın kanal düzeni bozuldu ise bastan kanal düzeni yapmak gerekiyor ..

Yorum yap

ArkadaŞlar Yukaridakİ AÇiklamaya GÖre Sİstem GÜncellemesİ Yapamadim...nedenİ İse Sİstem GÜncelleme MenÜsÜnden Hotbird Uydusuna GeÇemİyor...turksat 1c De Pasif Durumda DeĞİŞtİrİlemİyor...sİstem Bİlgİsİnde İsİ Next 5000 Xcpa Nin En Son Versİyonu YÜklÜ...Şİmdİden TeŞekkÜrler

Yorum yap

bays01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ArkadaŞlar Yukaridakİ AÇiklamaya GÖre Sİstem GÜncellemesİ Yapamadim...nedenİ İse Sİstem GÜncelleme MenÜsÜnden Hotbird Uydusuna GeÇemİyor...turksat 1c De Pasif Durumda DeĞİŞtİrİlemİyor...sİstem Bİlgİsİnde İsİ Next 5000 Xcpa Nin En Son Versİyonu YÜklÜ...Şİmdİden TeŞekkÜrler
                      Cihazı resetleyerek tekrar deneyiniz ..

Yorum yap

resetledim yine aynı...yazılım versiyonu...1f ssc jan 26 2007...cihaza cpa cip takıldı ve bu yazılım atıldı...saygılar

Yorum yap

tşklr güzel paylaşım

Yorum yap

uydudan keydata yüklerken sistem güncelleme ksmına giriyorum fakat uydu kısmında hotbird yerina astra 19 çıkıyor ve değişmiyor ne yapabilirim

Yorum yap

EKUREL usta, uydu cihazımı aldığımda hotbirdteki şifreli kanalları izleyebiliyordum. sonra şifreler gitti uzu bi süre. bende sirusa geçtim.servisim sayesinde. hotbird izlemiyorum ama servisimin dediğine göre multi ler izleniyormuş.fakat bende şuan onları izlemek için ekstra bir para vermeye gerek görmedim. slot takılı değil msj almama rağmen servis şifreleri yüklüyordu. ve bende izliyordum.şimdi ise her türlü imkan var fakat bi de helva yapmayı öğrenirsek sayenizde minnettar olacağım. amacım sadece fox tv deki şifreli maçları izlemek.
                              yazılım mı key mi her neyse onu cihaza atmama yardımcı olursanız memnun olurum. cihazım next ye 7500 ci. servisimden öğrendim nebutvden yapacaksın dedi. bende ordaki form bölünden buraya ulaştım.sanırım onlarda yazılımı veya keyleri burdan yüklüyor.
                              yardımlarınız için teşekkürler.....

Yorum yap

merci

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X