• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE-Next 9000XCAMUltra 14 Şubat 2008 TPS auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ibrahimt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9000xcam ultra yeni yazılımı yükledim ama TPS açmıyor. "Taranıyor" yazıyor sonra da "updating please wait" ama kanalı bir türlü açmıyor. Ne yapmam gerekir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
    eğer 14 şubat yazılımnı yüklediğsen açar cıhazı arkasındaki düğmesinden kapa aç düzelir .yazılım tarihini kontrol et.

Yorum yap

• bana yardım edermisiniz * resimli mçtler için

Yorum yap

• bilgi için teşekkurler
        next machina 3d

Yorum yap

• ibrahimt tafarından gönderildi
          9000xcam ultra yeni yazılımı yükledim ama TPS açmıyor. "Taranıyor" yazıyor sonra da "updating please wait" ama kanalı bir türlü açmıyor. Ne yapmam gerekir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

eğer 14 şubat yazılımını yüklediğsen açar cıhazı arkasındaki düğmesinden kapa aç düzelir .yazılım tarihini kontrol et.

İlk sayfadaki yazılımı yükledim. M6 üzerindeyim. Açtım kapattım ama aynen devam ediyor.

Sistem Bilgisine girince:
          S/W VERSION 20111020-29190F1B
          H/W VERSION NEXT YE9000 ULTRA
          N/W VERSION V1.2C (12/06/2006)
          yazıyor. Şifre sormadı.

İlk sayfadaki yazılımla birlikte yüklemem gereken başka birşey dahamı vardı acaba??

Saygılar

Yorum yap

• M6 üzerinde değilde ushuaia tv üzerinde dene açar

Yorum yap

• yazılımı doğru atmışın cıhaza reset atıp tekrar tarattır emuyu aç düzelir.

Yorum yap

• çok eski tarihli kanal dosyasını kullanıyosun heralde

Yorum yap

• Kusura bakmayın, gördüğünüz gibi acemiyim. Reset nasıl atacağım? Bir de sanırım EMU zaten açık şifre sormuyor.
                  Sistem Bilgisine girince bu çıkıyor direk.

Yorum yap

• menü osd ayarlarının bölümünde hafıza yönetimi yazar orayı ok eyle şifre sorar 0000 gir tüm ayarlar silineck der okeyle cıhaz sıfırlaır yeniden türksat hordbird yeniden tarat

Yorum yap

Kusura bakmayın, gördüğünüz gibi acemiyim. Reset nasıl atacağım? Bir de sanırım EMU zaten açık şifre sormuyor.
                      yazılım dogru resete gelince menü hafıza yönetimi şifresi 0000 fabrika ayarları ok kolaygelsin ha bide emu yu aktif etmen için menü sistem bilgisi ok oraya 1973 yaz yalnız yazı görünmez üsteki sitem bilgisi yazan yazı siyah renkten yeşile dönecek emu aktif demektir

Yorum yap

Kusura bakmayın, gördüğünüz gibi acemiyim. Reset nasıl atacağım? Bir de sanırım EMU zaten açık şifre sormuyor.
                        dostum hafıza yöntemine girdiğinde önce hafızayı yedekle sonra fabrika ayarlarını okeyleki hafızadaki data bilgilerinide silmesin emu ise sistem bilgisine gir 1973 yap kırmızı ise yeşile döner eğer yeşil ise zaten emu açık demektir
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• N/W VERSION V1.2C (12/06/2006) bunuda güncelemen gerekiyor

N/W VERSION V2.1 (13/09/2006) böyle yazacak

bunu için burayı iyi incele http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=17799

Yorum yap

• mustafamutlu Nickli Üyeden Alıntı
                            N/W VERSION V1.2C (12/06/2006) bunuda güncelemen gerekiyor

N/W VERSION V2.1 (13/09/2006) böyle yazacak

bunu için burayı iyi inçele http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=17799
                            N/W VERSION V2.1(15/11/2006) olması gerekiyor, bu serverle alakalı tps le değil.

Yorum yap

• a

thaaaaaaaaaanks

Yorum yap

• Başardıııım. TPS'lere hayat geldi. Herkese çok teşekkür ederim.
                                İbrahim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X