• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000xcam

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000xcam

arkadaşlar benim next 8000xcam cihazım var son günlerde problem yaşamaya başladım. cihazı kaptıp açtığımda bir sonraki gün açılmıyor. Teknik servisi aradım içinde kart veya modğül varsa çıkar 5 dak bekle ama gene olmadı ben tekrar yazılım yüklemeye denedim cihazı arkadan 7 veya 8 defa açıp kapadım sonra kabul etti. bir gün sonra tekrar oldu açamadım sonra aralık yazılımı yükledim. ondada çihazı arkadan 9 veya 10 defa açıp kapadığımda oldu acaba neden yapıyor. birisi yardımcı olursa sevinirim. bu karda teknik servise gitmek zok zor.
    teşekürler

Arkadaşım senin cihaza teknik servis yolu gözükmüş gibi...
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Aşağıda 8000'lere ait kurtarma yazılımı var birde bunu deneyin belki sorunu çözmede yardımcı olur.

Next 8000 Kurtarma Yazılımı

Yorum yap

chazım şu an çalışıyor ama o an niye öyle yaptı ben anlayamadım. sadece esi tarihli bir yazılım yükledim acaba yazılımlamı ilgili mi, onu bilmiyorum.

Yorum yap

Cihazların hafızalarından kaynaklandığını düşünüyorum.Defalarca emulu yazılımlar cihazı bir müddet sonra sıkıştırıyor.Defalarca reset atmak gerekiyor ve eski tarihli bir yazılım yüklenebildikten sonra cihaz eski haline kavuşuyor denemeler sonucu bu ortaya cıktı
          Sorununuz çözüldüğüne göre konu kapatılmıştır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X