• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Arkadaşlar bilgi verirmisiniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkadaşlar bilgi verirmisiniz

internette paralı parasıs siteler nasıl belli oluyor örneyin bu forumda gezdimiz zaman kota zarfiyatı nasıl işliyor,paralı sitelerde her anki bir işaret varmıdır anlayamadım gitti bügün ayın onbiri kota dört cigavayt,aydınlatırsanız sevinirim teşekürler
    HAYAT HER ŞEYE RAMEN YAŞAMAYA DEYER

Eğer kotanız beklemediğiniz bir şekilde yüksek geldiyse; Önce, wireless kullanıyorsanız şifre koyun, yada var olan şifrenizi güvenli bir şifre ile değiştirin( içinde sayı, büyük harf, küçük harf, yabancı dil harfi örn: X, W, izin veriliyorsa bir de sembol kullanın.) birileri sizin internetinizi kullanıyor olabilir.
    Ardından virüs ve antispy-ware taraması yaptırın, çünkü onlarda arka planda çalışır durumda olabilir.
    genellikle kota harcayan siteler online oyun siteleri . online video siteleri görüntülü sohbet siteleri olur, tabiki internet üzerinden yaptığınız download yani dosya indirme sıklığınızda kotanızı arttırır. forum ve portal siteleri sizin kotanızı fazla etkilemez.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

asra65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      internette paralı parasıs siteler nasıl belli oluyor örneyin bu forumda gezdimiz zaman kota zarfiyatı nasıl işliyor,paralı sitelerde her anki bir işaret varmıdır anlayamadım gitti bügün ayın onbiri kota dört cigavayt,aydınlatırsanız sevinirim teşekürler
      dostum en iyisi sınırsız internet kullanmak o zaman kota telaşınızda olmaz 45tl ödersiniz aksi halde 2 flim izledinizmi kota doluyor
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Eğer kotanız beklemediğiniz bir şekilde yüksek geldiyse; Önce, wireless kullanıyorsanız şifre koyun, yada var olan şifrenizi güvenli bir şifre ile değiştirin( içinde sayı, büyük harf, küçük harf, yabancı dil harfi örn: X, W, izin veriliyorsa bir de sembol kullanın.) birileri sizin internetinizi kullanıyor olabilir.
        Ardından virüs ve antispy-ware taraması yaptırın, çünkü onlarda arka planda çalışır durumda olabilir.
        genellikle kota harcayan siteler online oyun siteleri . online video siteleri görüntülü sohbet siteleri olur, tabiki internet üzerinden yaptığınız download yani dosya indirme sıklığınızda kotanızı arttırır. forum ve portal siteleri sizin kotanızı fazla etkilemez.
        arkadaş bilgilendirdiniz sonsus teşekürlerimi sunuyorum

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          dostum en iyisi sınırsız internet kullanmak o zaman kota telaşınızda olmaz 45tl ödersiniz aksi halde 2 flim izledinizmi kota doluyor
          abi tavsiyeniz icin teşekürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X