• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 hd icin universal universal telekomanda sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 hd icin universal universal telekomanda sorunu

Merhabalar , LOGITECH HARMONY 785 modeli icin 2000 HD nin koduna ihtiyacim var , ya da en azindan bu gibi univarsal kumandalar next urunlerini taniyor mu kod ile ?
    tus tanitma olayindan bahsetmiyorum ...

Tesekkurler

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Akıllı (Universal) kumandaların hafızasında belli Cihaz kodları bulunmaktadır.
    Bunlar o kumandanın tasarımı esnasında mevcut olan kodlardır.
    Bu kumandanın ilk çıktığı tarihten sonra çıkan cihazların kodları ya mevcut değil, ya da hafızasında kayıtlı olan kodlar kısmi olarak çalıştırmakta.
    Uzun lafın kısası kesin bir cevap kimse veremeyecek, siz otomatik kod bulma ile deneme yanılma yöntemiyle bulacaksınız.
    Veya öğrenebilen bir kumandaya kaydedeceksiniz

Yorum yap

Bendede "Philips SRU7140/10" evrensel uzaktan kumanda var, hemen hemen tüm cihazların kodları var ama Next' in yok, çözüm olarak mecburen tuş öğretme sistemi ile tek tek tuşları yükledim.

Yorum yap

sayin ustalar bu soruna bir cozum bulamazmisiniz ? yani bu kadar teknolojiyi kullanirken NEXT icin de kodlarin konmasini saglayamaz misiniz ...

Ps: cevap veren tum arkadaslara tesekkurler

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayin ustalar bu soruna bir cozum bulamazmisiniz ? yani bu kadar teknolojiyi kullanirken NEXT icin de kodlarin konmasini saglayamaz misiniz ...

Ps: cevap veren tum arkadaslara tesekkurler
          Bu söylediklerinizi Universal kumandayı üreten firmalara yöneltmelisiniz.
          İlgili cihazın kodlarını Universal kumandanın hafızasına onlar ekliyor

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhabalar , LOGITECH HARMONY 785 modeli icin 2000 HD nin koduna ihtiyacim var , ya da en azindan bu gibi univarsal kumandalar next urunlerini taniyor mu kod ile ?
            tus tanitma olayindan bahsetmiyorum ...

Tesekkurler
            Ben Çin Malı Zaap marka bir kumanda kullanıyorum ve Next 2000 Cıs Super Plus'ın kodu: 369 olarak geçiyor.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ben Çin Malı Zaap marka bir kumanda kullanıyorum ve Next 2000 Cıs Super Plus'ın kodu: 369 olarak geçiyor.
              Teşekkürler, denemekte fayda var belkide bu kod uyar gerçi benim için pek problem değil tuşları öğreterek tanıttım ama tuş öğrenme özelliği olmayan kumandalar için işe yarıyabilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X