• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D (V5.204) 05.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D (V5.204) 05.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Next Machina 3D (V5.204) 05.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Yazılım Notları :
    Kod:
    - Youtube bazı içeriklerin oynatılmaması düzeltildi.
    - Youtube yeniden tasarlandı.
    - Teletext düzenlendi.
    - VOD hata mesajları düzenlendi.
    - IPTV stabilitesi arttırıldı.
    - IPTV buffer özelliği eklendi.
    - IPTV kanal değiştirme hızı geliştirildi.
    - Radyo modunda ekran koruyucu hatası düzeltildi.
    - Kartina Player VOD sorunu düzeltildi.
    - Doktor'a Teşekkürler.

İNDİR

İNDİR (Alternatif)
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

DOKTOR ' civanım başta olmak üzere yazılımda emekleri geçen tüm herkese ve bizlere ulaştıran sevgili KARBON kardeşime TEŞEKKÜRLER...Yükleyip yeni yazılımımızın tadını çıkaralım bakalım.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Çok teşekkürler
      youtube son aranan sayfanın hafızaya alınması sorunu bu yazılımda düzeltildi mi?

Yorum yap

bize ulaştıran ve emeği geçen herkese teşkkür

Yorum yap

mennan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Çok teşekkürler
          youtube son aranan sayfanın hafızaya alınması sorunu bu yazılımda düzeltildi mi?
          Evet,son izlenen video hafızada kalır.
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

çok teşekkürler

Yorum yap

yazılım için çok teşekkürler

Yorum yap

- Eline sağlık Karbon

Yorum yap

Yazılımı az önce yükledim yazılım tek kelime ile harika olmuş , IP tv servisinde bulunan alt bilgi barını artık dilediğimiz gibi rengini değiştirebiliyoruz. YOUTUBE yeni tasarımı çok iyi olmuş bağlantı hızı hızlanmış gibime geldi.Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim bu kısımda bulunan AYARLAR menüsündeki duruma çok dikkat etmenizi öneririm.Bu konumu herkez kendi net hızına göre ayarlasın DÜŞÜK + ORTA + YÜKSEK...Yine bu arada YOUTUBE girilip çıkıldığında sonra yeniden girildiğinde hafızadaki son olarak ne varsa o karşımıza çıkıyor.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Emeği geçen Arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler iyiki varsınız..Saygılar...

Yorum yap

emek verenlere teşekkürler ama doktor usta bir kaç günce ara yazılım verilecek demişti acaba bu omu test yazıyor
                      NEXT8000XCAM(1.3)-BOTECH CA 9000 Cİ CPA (YENİ HARDWARE)-NEXT8000XCAMPLUS-NEXT8000XCAMPLUS PCM1725-NEXT9000 CI-NEXT7500 CIXPA-YUMATU MX 700 FTA-DREAMBOX 500s-NEXT MACHİNA...

Yorum yap

yazılım için ustalara teşekkür ederim selamlar

Yorum yap

Yazılım için Doktor üstad ve
                          ekibine teşekkürler. iptv de liste
                          silme sarı tuş çok iyi olmuş.

Yorum yap

bu yazılımda emegi geçen herkese teşekür ederim ellerinize saglık

Yorum yap

yazılımı yükledim kanalları yedek aldım cihazı fabrika ayarlarına döndüm kanalları tekrar yüklemek istiyorum usb yazılma geliyorum kanal listesinin üstüne bilgiler güncellensinmi diyor okeyliyorum cihaz yeniden başlatılacak diyor açılınca kanal yok diyor nerede hata yapıyorum acil yardım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X