• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Eurosport sifrelenecek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eurosport sifrelenecek

Eurosport kanali yakin bir zamanda sifrelenecek.ayni Pro7 ve RTL grubu tarzini uygulayacaklardir.Kablolu yayin ve Uydu icin vb.. uydular icin gecerlidir!
    Kaynak; Sat1 teletks sayfa 517!

arkadaş orda öyle bir şey yazmıyor sadece sifrelemenin önemi gidikçe artığını bahsediyor.yanlış bilgi vermeyelim.Pro7 ve RTL grubu kesin şifrelencek diye hiç bir yerde yazı okumadım sadece düşünülüyor diye yazılar var.

Yorum yap

Pro7 ve RTL grubu kesin şifrelencek diye hiç bir yerde yazı okumadım sadece düşünülüyor diye yazılar var.
      o zaman biraz arastirma yap.aylik 5€ ücret alacak astra.her Receiverye de lisans verilmiyecek.ilk basda gelenler Technisat,humax vs..

Yorum yap

ona benzer yazılar okudum diyorum ya resmi bir link ver.Pro7 ve RTL grubuna ait bende haklısın deyim . bir gün zaten bütün kanallar şifrelenecek

Yorum yap

bütün kanallar bir bir gidiyor ne olacak bakalım sonu

Yorum yap

bütün kanallar bir bir gidiyor ne olacak bakalım sonu
            parayi veren düdügü calar olacak sonu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X