• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek LibreElec Motorlu Uydu Kanal Listesi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

birde bu picon işine çözüm bulsak iyi olacak. bendeki yol böyle file:///storage/picons ana çok az kanalda gözüküyor acaba servis name mi uyuşmuyor anlamadım gitti. uyumlu picon varsa paylaşan olurmu acaba.

Yorum yap

Üstadlar bu listeyi TVH arayüzünde mi açacağım? veya cihaza FTP ile mi atacağım?

Benim gibi acemiler için biraz bilgi verebilir misiniz?

Yorum yap

evet uyumlu picon gerçekten çok iyi olur.paylaşan olursa ben de sevinirim.

Yorum yap

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Üstadlar bu listeyi TVH arayüzünde mi açacağım? veya cihaza FTP ile mi atacağım?

Benim gibi acemiler için biraz bilgi verebilir misiniz?

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71735

Buradaki gibi yapmaya çalışıyorum ama /storage içinde .kodi dosyası yok.
          Sanırım gizli bir dosya. winscp kullandım yine aynı. gizli dosyaları nasıl görebilirim?

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71735

Buradaki gibi yapmaya çalışıyorum ama /storage içinde .kodi dosyası yok.
            Sanırım gizli bir dosya. winscp kullandım yine aynı. gizli dosyaları nasıl görebilirim?

Yorum yap

şimdi ben kızmayayımda kim kızsın tevesüf ederim @crazyturk ben cihazı satmadan önce hep bekledim ki sen kanal listesi veresin ki @ozkaradağ ustad ise bir backup hazırlasın ama kısmet olmadı üzüldüm inanki cihazı elden çıkartmamın % 80'i bu kanal listesi yüzünden neyse sağlık olsun giden geri gelmiyor olan oldu artık emeğine sağlık diğer arkadaşlar fraydalansın bari..!
              MSN DURUMU::

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hocam teşekkür ederim liste için. Asıl dikkat çekmek istediğim nokta bu değildi.

1.
                /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/input/linuxdvb/adapters/
                buranın altında
                "51438d1ecd9318be113df0e7cddf46ea" bu ismimli bir dosyayı editleyerek istediğiniz uyduyu ekleyip özelliklerini değiştirebiliyorsunuz.

2.
                /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/input/dvb/networks/
                buranın altında uydular ve uydulara ait Muxler var. Bunlara eski listenize ait verileri ekleyebiliyorsunuz.

3.
                /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/channel/

kısmına kendinize ait config ve tagları kopyalarsanız liste genişleyebiliyor. Asıl dikkat çekmek istediğim buydu.*
                Ben bu yöntemle 4,9E 36E ve 54,9E uydularını ekledim.

Teşekkürler.
                Böyle giderse bizleri bu konuda gerçekten uzman yapacaklar. Teşekkürler byagli

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Hocam teşekkür ederim liste için. Asıl dikkat çekmek istediğim nokta bu değildi.

1.
                  /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/input/linuxdvb/adapters/
                  buranın altında
                  "51438d1ecd9318be113df0e7cddf46ea" bu ismimli bir dosyayı editleyerek istediğiniz uyduyu ekleyip özelliklerini değiştirebiliyorsunuz.

2.
                  /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/input/dvb/networks/
                  buranın altında uydular ve uydulara ait Muxler var. Bunlara eski listenize ait verileri ekleyebiliyorsunuz.

3.
                  /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/channel/

kısmına kendinize ait config ve tagları kopyalarsanız liste genişleyebiliyor. Asıl dikkat çekmek istediğim buydu.*
                  Ben bu yöntemle 4,9E 36E ve 54,9E uydularını ekledim.

Teşekkürler.
                  Evet dostum onu biliyorum ama buradaki arkadaşlar daha emekleme döneminde olduğu için daha fazla detaya girmemeye çalışıyorum.Zaten motorlu liste ama siz diseqc'e göre ayarlayabilirsiniz diye ucunda konuya girmeye çalışıyorum.Listelerle istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.Benim IPTV listemde buradan çalışıyor.İPTV PVR yüklü bile değil.
                  BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı
                    şimdi ben kızmayayımda kim kızsın tevesüf ederim @crazyturk ben cihazı satmadan önce hep bekledim ki sen kanal listesi veresin ki @ozkaradağ ustad ise bir backup hazırlasın ama kısmet olmadı üzüldüm inanki cihazı elden çıkartmamın % 80'i bu kanal listesi yüzünden neyse sağlık olsun giden geri gelmiyor olan oldu artık emeğine sağlık diğer arkadaşlar fraydalansın bari..!
                    Evet erken pes ettin.Sizde iyi biliyorsunuzki işlerim biraz yoğun.Bizim şu an üretim zamanımız olduğu için bazen mesai saatleri haricinde bile işe gidiyorum.Gece arıza oluyor yataktan kalkıp işe gidiyorum.Neyse sağlık olsun.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

https://www.dropbox.com/sh/etcjpdh2k...dEdit20312.zip

Bu programı geliştiricisi bıraktı programı herhalde . Yoksa işimiz çok daha kolay olurdu.

Yorum yap

Listeyi kendi çapımda düzenlemeye çalışıyorum wetekçiler.

Aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere "{name-not-set}" şeklindeki kanallar nedir? Binlerce satır bu şekilde, bunları silsem sıkıntı olur mu?

Yorum yap

Listeyi kendi çapımda düzenlemeye çalışıyorum wetekçiler.

Aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere "{name-not-set}" şeklindeki kanallar nedir? Binlerce satır bu şekilde, bunları silsem sıkıntı olur mu?

Onlar olmayan, silinmiş kanallar.

Silebilirsin.

Sevgiler...

Yorum yap

yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı
                            SENDEN BANA KALAN ILE LISTEYIDE ATTIM OSCAMDA ÇALIŞTIRDIM.ŞİMDİLİK HERŞEY MUKEMMEL.

BURDAKI DOSTLARIN SAYESINDE.byağlı USTAD SAATLERINI VERDI BUGUN.LİBRE VE TVHANDED OKEY ŞİMDİLİK.BANA SADECE BUKET DUZENLEME KALDI.

BIRKAÇ SIKINTI HARIC CIHAZ HERŞEYI KARŞILAMAKTA.

ÖZKARADAĞ USTAD ILK EN ÖNEMLI SIKINTIM.RICA EDIYORUM KEYMAP KLASÖRUNDEN MI NERDEN HALLEDECEKSINIZ ŞU KANAL ZAP ILERI GERI OK TUŞ KANAL LİST GETIR BE USTAD AYNI E2 GIBI.EV AHALISI DE BU CIHAZDAN FAYDALANSIN.

DİĞER AZ OLAN SIKINTILARI YAZACAM ZAMANLA..CIHAZI ÇÖZMEK VARKEN..

AMA PARASININ HAKKINI HELAL ETTIRIYOR BU CIHAZ.
                            GETIRENE DE YUKLEYENE DE KULLANDIRANA DA ALLAH RAZI OLSUN....
                            WETEK Play 2 4K
                            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

ÖZKARADAĞ USTAD ILK EN ÖNEMLI SIKINTIM.RICA EDIYORUM KEYMAP KLASÖRUNDEN MI NERDEN HALLEDECEKSINIZ ŞU KANAL ZAP ILERI GERI OK TUŞ KANAL LİST GETIR BE USTAD AYNI E2 GIBI.EV AHALISI DE BU CIHAZDAN FAYDALANSIN.
                              İleri-geri olayını Kralex dostum halletmişti, olmasa da bakar zahmet olmazsa.

Ama tek tuşla Buketlere gitme olayını ben de çok istiyorum, aslen 5 yıl önceki XBMC sürümlerinde böylemiş sonradan değiştirilmiş.
                              KODI'nin çekirdek takımından birine ulaşabilirsem bunu yaptırmaya çalışacağım, Keymap Editörle olmuyor çünkü. Ya da ben beceremedim.

Neyse cihazı beğendiğine sevindim, ucuz (muadil ve tek sistem E2 4K Cihazlara göre), kullanımı geniş, herkese göre bir cihazın daha çok kitlere ulaşması dileğiyle hayırlı uğurlu olsun.

Sevgiler...

Yorum yap

@BARETTA 1 kardeşim güle güle kullan kısmet böyleymiş ayrıca sevindim cihaza ısınmamdan dolayı yoksa ben huzursuz olurdum kolay gelsin...!
                                MSN DURUMU::

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X