• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

resimdeki en büyük detayı yakalayabilecekmisiniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• resimdeki en büyük detayı yakalayabilecekmisiniz

Bir ABD askeri.. resimdeki en büyük detayı yakalayabilecekmisinz bakalım?
    Bir ABD askeri... Yayınladığımız resimdeki en büyük detayı bakalım yakalayabilecek misiniz?

Belki birazdan sinirlenen ABD askeri çevreye ateş açacak, ya da kendisine ateş açan direnişçileri bulamayınca sivil halkın üzerine yaylım ateşi açacak..

Belki bir müslümana son nefesini verdirecek kurşunu sıktıktan sonra önündeki şişeden serin bir yudum su alacak ve serinleyecek..

Dikkat edin suyun şişesine...
    Conilere "HAYAT" VEREN BİR SU!! CONİLERE 'HAYAT' veriyor Türkiye'nin saf kaynak suları.

Anlatılmaz bir şeyler düğümleniyor insanın boğazına..

Ya sizin???

Habervakti
    İMZA
    54 - Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, bilsin ki Allah yakında öyle bir toplum getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler; müminlere karşı yumuşak, kâfirlere karşı da onurlu ve şiddetlidirler; Allah yolunda mücahede eder, hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. Bu, Allah'ın bir lütfudur, onu dilediğine verir. Allah, geniş ihsan sahibidir, her şeyi çok iyi bilendir. (Maide 54

kafana göre bir senaryo yazmışsın bravo...filim yazarı olacak birisin...adamın ne yapacağını nasılda anladım bu yaşta bu zeka akıllara durgunluk veriyor yani ....hayal gücün geniş olduğu kada r yorumunda hayal gücün kadar abuk sabuk düşüncelerle ve abd ve israil düşmanlığı ile yıkanmış durumda ....sadece senin gibiler bu resmi bukadar saçma yorumlama zekasına sahip olabilirdi....abd askeri orda oturmuş susamış dinleniyor olamaz mı yani....adam senin yazdığın bu hayali yorumu okusa bu adam kafayı yemiş diye düşünürdü herhalde....vah vah yazık sana Allah acil şifalar versinde sağlıklı düşünebil....İnşallah sengibi düşünenler fazla değildir yoksa türkiye komplo teorisi kuran insandan geçilmez....

Yorum yap

arkadaşım sen kesinlikle yahudisin daha önceki mesajlarınıda okudum
      HALK İÇİNDE MUTEBER BİR NESNE YOK DEVLET GİBİ, OLMAYA CİHANDA DEVLET BİR NEFES SIHHAT GİBİ

Yorum yap

hilaldigital Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşım sen kesinlikle yahudisin daha önceki mesajlarınıda okudum
        Yahudi olsa ne olur ki.Yahudiler de insan değil mi?Elbette her milletin iyisi kötüsü olabilir ama düşüncelerini gerçekten bir mesajda bir cümleyle iyi anlatmışsın.İslamiyet hoşgörü dİni değil mi?Bu foruma uymayan kötü ve gereksiz bir yöne doğru ilerliyorsun gibime geliyor...:no: :no: :no:

Yorum yap

hayat su şişesi var orada arkadaşım...
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

güzel bi senaryo evet.ama sacma olduğundan iş yapmaz.yani şimdi o su şişesi türkiyeden gitmese o kadar takım edevatı getiren ABD bi su şişesi için türkiyeye mahkum olacak öylemi..

Yorum yap

Su şisesi derken testiyi kıracaksınız !.

Niki, inançları ve duygusallığının etkisiyle olayı biraz abartmış ancak, bütün Dünya ABD'nin ve İsrail'in ne olduğunu ve özellikle Ortadoğu'ya neler yaptıklarını çok iyi billiyor...

skywalker12xyz sana gelince, adamla "ti" geçer gibi düşünce dayatması cevap mesaj yazıyorsun. Burası Türkiye ve halkımızın % 99'u müslüman...

Su şisesi derken testiyi kıracaksınız: KONU KAPATILMIŞTIR !.
              Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X