• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ekran Görüntüleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ekran Görüntüleri

digium üstad'tan alıntıdır
    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

nextturkey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    digium üstad'tan alıntıdır
    süpermiş,,,arayüz cok hos...elinize saglık ustad paylasım için

Atlanta HD BOX PVR
    Next 2000 HDTV
    Next 2000 CIS Super Plus
    Digitürk Plus
    Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

Arayüzün digerlerinden bir farkı yokki ... bir iki ekleme yapılmış görünen oki.
      Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Yorum yap

ara yuz super bunu aslında next 2000 super hd tv yede uyarlayabılırler dıgerınden tek farkı wifi bır adet fazladan usb girisi bide kart okuyucu linux isletim sistemide kapali bitek alisi kuvetli cc cami veremiyo disari

Yorum yap

Arkadaslar bu makinada birden fazla kanalari kucuk boyutlar icinde bolup gosterme ozeligi yokmu bende next cis super 2000 vardi bircok kanali ekranda gorebilyordum ama bu makinada o ozeligi goremedim acaba o ozelik yokmu ?
          Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Bir sorum daha olacak arkadaslar ben bir kanali izlerken diger kanali kayit edebilirmiyim denedim ancak star tv den kayit yaparken show tv izleyemedim kayitdan cikmadan olmuyor sanirim ilerki donemlerdeki yazilimla ustalar sanirim bu konuda gerekli bilgileri verecektir sanirim..

Yorum yap

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bir sorum daha olacak arkadaslar ben bir kanali izlerken diger kanali kayit edebilirmiyim denedim ancak star tv den kayit yaparken show tv izleyemedim kayitdan cikmadan olmuyor sanirim ilerki donemlerdeki yazilimla ustalar sanirim bu konuda gerekli bilgileri verecektir sanirim..
              Malesef gerekli bilgiyi ileriki dönemlerdede veremeyecekler.. Cihazın çift tunerli olması lazım senin uyguladığın kayıt yöntemi ile.. Star tv yi kayıt ederken kanal D yi seyredebilirsin.. Veya aynı tp deki başka bir yayını.
              Computer High Engineer
              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Malesef gerekli bilgiyi ileriki dönemlerdede veremeyecekler.. Cihazın çift tunerli olması lazım senin uyguladığın kayıt yöntemi ile.. Star tv yi kayıt ederken kanal D yi seyredebilirsin.. Veya aynı tp deki başka bir yayını.
                Ben cok ugrastim ama beceremedim ama bu islemi nasil yapariz cunku izledigim kanali kayit etmekde sacma gibi geldi onemli olan izleme sansim olmayan kanali daha sonra izlemem dimi benim gibi dusunen yuzlercede arkadaslarimiz vardir sanirim..
                kayit edebiliyorsam showu izlerken star tv ayni anda bu islemi nasil yapariz arkadaslar....

Yorum yap

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Ben cok ugrastim ama beceremedim ama bu islemi nasil yapariz cunku izledigim kanali kayit etmekde sacma gibi geldi onemli olan izleme sansim olmayan kanali daha sonra izlemem dimi benim gibi dusunen yuzlercede arkadaslarimiz vardir sanirim..
                  kayit edebiliyorsam showu izlerken star tv ayni anda bu islemi nasil yapariz arkadaslar....

Şimdi ben diyorumki aynı anda bi tarafta Kanal D yi seyrederken Star tv yi kayıt edebilirsin aynı tp de ( aynı FREKANSTA olması şartı ile ) Sende diyorsunki seyredeğim kanalı kayıt ettimmi ne anlamı. Malesef farklı TP lerdeki kanalları kayıt edemessiniz. Cihazda çift tuner bulunması gerekir. Show u izlerken Star ı kayıt edemessin. Veya SCT yi seyrederken Red hot ları kayıt edemessin..Boşuna uğraşmışsın sadece... Kayıt özelliklerinde bu tarz açıklamalar yazıyor zaten...

Ha ben starı kayıt ederken kanald yi seyrediyim diyorsan star tv de iken kayıta başla sonra ok ile liste menüsünden Kanal D ye gel ok le
                  Computer High Engineer
                  Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller

Yorum yap

eyvalah bilgilendirmen icin ustam yani anladigima gore starı kayıt ederken kanald yi seyrediyim diyorsan star tv de iken kayıta başla sonra ok ile liste menüsünden Kanal D ye gel ok le

yani liste menusunden izlemek sarti ile star kayit ederken ben kanal d izleyebilirim dimii bu durumda yanlis anlamadimsa tabii.

Yorum yap

Aynen Öyle
                      Computer High Engineer

Yorum yap

ustam denedim ama beceremedim acaba bana adim adim anlatma imkanin varmii birini kayitdan cikmadan diger kanala gecemiyorum gecmek istedigim zaman kayiti durdurmak istiyormusun diye uyari geliyor

Yorum yap

Kayıttan çıkmak istiyormusun sorusunu sadece farklı tp den gelen yayını seyretmeye kalktığında soruyor. Aynı tp de sormuyor.. Sen hala farklı tp deki yayınları setretmeye çalışıyorsun..
                          Computer High Engineer

Yorum yap

tp kelimesini anlamadim sadece show kayit da iken ben kanad d izleyim sonra d dizi bitince show daki kayiti izleyim demek istedim tp dedigin farkli kanala gecmekmi show gibi star gibi atv gibi kusura bakma usta kafam basmiyor iste..

Yorum yap

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı
                              tp kelimesini anlamadim sadece show kayit da iken ben kanad d izleyim sonra d dizi bitince show daki kayiti izleyim demek istedim tp dedigin farkli kanala gecmekmi show gibi star gibi atv gibi kusura bakma usta kafam basmiyor iste..
                              tp : frekans demek yani 11862 H 27500 frekansında star kayıt yaparken o frekansta yayın yapan başka bir kanalı izleyebilirsiniz mesela kanal d gibi.
                              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X