• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

arçelik 14.2 şase arıza tüm çözümleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar 14.2 şasi arıza ekranda görüntü mat ve kontras zayıf r162 470 omluk direnci değiştirdim arıza aynı devam ediyor

Yorum yap

acilll

arcelik 14.2 tv t606 deyişdi şimdi c623 2200 35 ısınıyor ve şişiyor nedendir sorun

Yorum yap

arçelik 5370s tv var yanlardan kavisli neden olabilir bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim

Yorum yap

14.2 arcelik sasesi

arkadaslar merhaba arcelik sase var bagladim ama renk yok nedeni nedir yardimci olursaniz cok sevinirim

Yorum yap

karedoğ53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arçelik 5370s tv var yanlardan kavisli neden olabilir bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim
            doğu batı diodu arızalı ayağında drenç var sigortadrenç onuda boş a alıp ölç horızantel trns hemen yanında bu parçalar okey
            NE KADAR BİLİRSEN BİL BİLDİĞİN ANCAK KARŞINDAKİNİ AYDINLATACAK KADARDIR...

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

Yorum yap

emre_velioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaslar merhaba arcelik sase var bagladim ama renk yok nedeni nedir yardimci olursaniz cok sevinirim
              nereye bağladın bi açıkla uydu alıcısına bağladıysan uydu cihazında pal-secam diye bi ayar var pal e alıp da dene renk gelir he farklı bi durumsa izah et yardımcı olalım

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

Yorum yap

Selam ustam bende 14,2 110 derece şase var horizantal transistörünü yakıyo voltajlar ve ekranda hiç bir sorun yok 4-5 saat çalışıp yanıyo.

Yorum yap

reik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Selam ustam bende 14,2 110 derece şase var horizantal transistörünü yakıyo voltajlar ve ekranda hiç bir sorun yok 4-5 saat çalışıp yanıyo.
                  şimdi önce taktığın transistör ne ve söktüğün nedir onu bi bileyim üstadım bu arada sen hw katındaki mkt kondansatörleri sökerek kontrol ettinmi arızalı varmı yokmu diye özellikler de saptırmanın ayağındaki mkt yi kontrol et herşey normalse dst değiştiricen

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

Yorum yap

Merhaba ustamm elımde 14,2 sase var bunda ses sorunu cok az ses cıkıyor !! cıkış saglam olmasına karşı degıştım sorun cözemedım mute ıptal etım yınde aynı kapnınca patt dıye bırde ses cıkarıyor yardımlarınızı beklıyorum !! ekran 82 !!!!! saygılarımla

Yorum yap

arçelik 4472 av silver

14.2 şase U99.190-08 arçelik 4472 av silver

ses var , görüntü solarak gidip geliyor, bazen gelmiyor, bir tokat atınca geliyor

ne yapmam lazım ?

Tşk ..

Yorum yap

sonerhuseyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        14.2 şase U99.190-08 arçelik 4472 av silver

ses var , görüntü solarak gidip geliyor, bazen gelmiyor, bir tokat atınca geliyor

ne yapmam lazım ?

Tşk ..
                        flaman bağlatılarında soguk lehim vardır kontrol et

Yorum yap

Aeçelik 14.2 şase Lcd tv nin görüntüsü Nagatif filim görüntüsü şeklini aldı nasıl düzeltilir servis menüsünden hangi ayarları yapmak gerekiyor

Yorum yap

Arçelik 14.2 şase tv de görüntü sorunu

Lcd tv nin ekran görüntüsü negatif filim görüntüsü şeklini aldı renkler karıştı nasıl düzeltilebilir servis menüsü menü+9301 servis menüsüne girdiğim de hangi ayarları değiştirme gerekli yada elinde orjinal değerleri olan varmı linkteki görüntünün aynısı oluştu sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum
                            https://www.youtube.com/watch?v=4X06q67vsok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X