• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek OpenELEC 7.0 Setting&Full Backup 09-04-16 ozkaradag (En az 8GB SDKart gerekir).

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Nand ye verdiğin dosyaları iğneli yöntem ile yükledim android adam yüklemeyi bitirdi..Kodi Jarvis 16.1 olarak açılıyor Ftp ile bağlanıp storagenin altında backup klasörünü oluşturup içine 20160409010623.tar dosyasını attım, programlardan openelec configarasyona geldim, yedeği geri yükle dedim sonuç yine aynı Devem etmek için yeterli boş depolama alanı yok hatası çıkıyor..Acaba Sd kartın yolunu filan mı göstermek gerek ? Open Elec box larda bu sıkıntı..

Yorum yap

Hoca bu nanddan yüklemeyi kısaca anlatır mısınız tskrler

Yorum yap

Verdiğiniz nand dosyasını ı imaj ile SD karta yazdırıp sonrası basıldı hocam size zahmet veriyoruz hocam

Yorum yap

turas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Nand ye verdiğin dosyaları iğneli yöntem ile yükledim android adam yüklemeyi bitirdi..Kodi Jarvis 16.1 olarak açılıyor Ftp ile bağlanıp storagenin altında backup klasörünü oluşturup içine 20160409010623.tar dosyasını attım, programlardan openelec configarasyona geldim, yedeği geri yükle dedim sonuç yine aynı Devem etmek için yeterli boş depolama alanı yok hatası çıkıyor..Acaba Sd kartın yolunu filan mı göstermek gerek ? Open Elec box larda bu sıkıntı..
          Turas; Android'deki Kodi'ye kurmayacaksın, ELEC'i SDKarta kurup başlatacaksın.
          OpenELEC Box'ta sorun yok, şu an ben kullanıyorum dostum.

cakal200941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Verdiğiniz nand dosyasını ı imaj ile SD karta yazdırıp sonrası basıldı hocam size zahmet veriyoruz hocam
          [YOUTUBE]3xvO4gQQpw4[/YOUTUBE]

Bu rehber işini görecektir.

Sevgiler...

Yorum yap

hocam bu nanad dosyasını rardan çıkarıp direkt sd kartamı atıcaz yoksa imaj olarakmı yazdırıcaz acaba imaj olarak yazmıyor sd karta hata veriyor hocam

Yorum yap

Sd karta img olarak yazılmayacak videoyu izlememişsin ilk saniyelere iyi bakarsan zipten çıkan dosyaların neler olduğu ve sdye atılacağı gözüküyor
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam dediğiniz gibi yükledim jarvis açılıyot yanlız kanal taramasını yapamadım tvhaedent httb client bağlantı hatası veriyor ne yapmam lazım acaba

Yorum yap

Hangi uydular var?

Sevgiler...

Yorum yap

Hocam Turksat astra19 hotbird bize bu acemilere Gore kanal listesi içinde olan 1 yazılımını yokmu hocam acaba yada nasıl ayar yapıcam hocam tşkrler

Yorum yap

• Verdiğim full-backupı indir, karta yaz ve kullan ya da E2 Kanallistesini atıp kullanabilirsin.

Bilgisayar varsa ve aletle aynı ağa bağlıysa gelip bakabilirim.

Sevgiler...

Yorum yap

• Çok şükür Dünya gözüyle yükleyebildik görebildik OpenElec i Mach1 ve ozkaradag üstadlara sabır ve yardımlarından dolayı Teşekkür Ederim.

Daha önceki yazılarda serverimın Xtream Codes üzerinden çalıştığını yazmıştım ancak burda düzenlemeyi yaptığımda Günlük Dosyanızı Denetleyin hatası veriyor..Bu eklentiyi Samsung S4 telefonuma indirdim google playden ayrıca IPTV Core ve MX player da indirtti..sorunsuz bağlanıyorum telefondan ancak wetek te hata aynı acaba bu eklentileri demi weteke yüklemek gerekiyor? nasıl bir çözüm vardır..

Yorum yap

• Ayrıca PVR Client istemcisini kurdum TV bölümü kalktı, Sistem bölümünde de Ayarlar bölümü yok TV yi nasıl Geri getireceğim?

Yorum yap

• Sistem > TV > Genel'e gelip Etkin yap.

Sevgiler...

Yorum yap

• Hocam beckupun linkini vermemişiniz Hocam 1de FTP ile cihaz baglanamiyirum cihaz bağlantıyı reddetti hatası veriyor IP num giriyiim u süre root password e öpen elec yaziyom aynı ağa baglilar samba linkini kaldırdım ama gene baglanmiyor yazılımı yüklemeden önce bağlanıyor idim su an sizin en son verdiğiniz jarvis dosyasını nand ile cihaza attım

Yorum yap

• Vdr den kanal araması yapıyorum hiç bir kanalı bulmuyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X