• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 fta usb emu ve şifreler nasıl yüklenir

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 fta usb emu ve şifreler nasıl yüklenir

ustalar ben Next YE-2000 fta usb cihazı yeni aldım buradaki yazılımı yükleyip emuyu aktif ettim ve softcam ı da yükledim ama açamıyorum hatta soft camı yükledikten sonra görüntü kayboldu bende yazılımı tekrardan yüklşedim ama ne multi nede [tersten]yrevocsid kanalını açamıyorum detaylı bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürü bir borç bilirim

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=14828 incele anlamadıgın olursa sor forumumuza hoşgeldin
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Allah Razı Olsun Kardeşim Sağolasın

Yorum yap

Kardeş usb den yükledim şuan emu var ama ne bir şifre açıyor nede malum belgeseli kanal şifreli veya sorunlu yazıyor
        softcam dosyasını doğru birşekilde nereden bulabilirim yazarsanız sevinirim soft cam yüklememe ramen neden görüntüyü göstermiyor olabilir ve emuyu nasıl aktif edebilirim
        ,ışık tutacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

arkadasım hangi kanalları acılmsını istiyorsun yesil ddügmeye bas tps uzerine gel ok bas güncellendi dediginde exit cık tpse paket acılır Dosya Türü: zip Next_2000Softcam_240208.zip (9 http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

multide
            yeşile basınca *** başlıklı bir menü geliyor ve burada
            tps oto Güncelleme yazıyor ama aktif değil
            *** oto güncelleme yazıyor aktif deği
            mevcut CAS *** yazıyor Aktif değil
            HSIC Ayarları yazıyor o aktif okeyleyince 0x0604 0x000000 bir şey değişmiyor
            CW ****** yazıyor onu okeyleyince hiç birşey olmuyor

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37685 hangi uydular var sende

Yorum yap

kardeş multi açıkken yeşil tuşa basınca yukarıdaki gibi çıkıyor ve sadece alttan 2 tanesi aktif diğerleri aktif değil

Yorum yap

soruma cevap ver hangi uydular kurulu sende

Yorum yap

şükrü kardeş verdiğin link güzel açıklamış ama ben yeşiltuşa basınca bir menü geliyor yukarıdaki, gibi okeyleyincede hiçbir şey değişmiyor

Yorum yap

turksat ve hotbird kurulu

Yorum yap

sadece turksat ve hotbird kurulu

Yorum yap

tr_ex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          şükrü kardeş verdiğin link güzel açıklamış ama ben yeşiltuşa basınca bir menü geliyor yukarıdaki, gibi okeyleyincede hiçbir şey değişmiyor
                          okey deyince tps oto güncellenme üzerinde güncellendi mesajını görünce ext yapıp çıkacaksın

Yorum yap

kardeş yeşil tuşa basınca bir menü geliyor k e y yazıyor üstünde okeyleyincede HSIC Ayarları diye bir bölü
                            me giriyor orayada okeyleyince sağ tarafına bir çentik atıyor ve öylece saatlerce hiçbir şey yazmadan bekliyor

Arkadaşlar sabrınızı sınamıyorum vallahi yeşiltuştan sonra gelen menüde Tps oto G u ncellemeye gidilemiyor kumanda ile

eski cihazım kyoto 9910 dahamı güzeldi ne

Yorum yap

Arkadaşlar lütfen bir yardım HSIC Ayarları nedir ve neden menüdeki diğer unsurlara ulaşamıyorum çıldırmak üzereyim ya

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X