• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Redline Güncelleme frekansı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Redline Güncelleme frekansı

12120 H (YATAY) 7200 Redline Data Güncelleme

hiç bişeyh anlamadım biraz açıklarmısınız

Yorum yap

mavi_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hiç bişeyh anlamadım biraz açıklarmısınız
      arkadaşım kullandığın cihazın redline cs serisi değilse birşey anlamazsın çünkü redlineler uydudan güncellemelidir uydudan güncelleme frekansıdır yukarıda verilen

saygılar.
      Adalet için en büyük talihsizlik, devleti idare edenin zalimliğidir.

Yorum yap

bu güncelleme türksat 3a uydusundaki yeni frekansmı- saygılar

Next 2000 cx super plus
        Next 5000 cı *****
        Skystar 2 dvb pc
        ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
        Next 2000 super HDTV_Orginal ®
        Next 2000 cx super plus_Orginal ®
        MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
        Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
        Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
        Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

sevgili arkadasim (12120 yatay 7200) bu frekanstan güncelleme yapamadim,benim en son yükledigim yazilim 2,19 baska bir sorunmu var acaba yardimci olursan sevinirim

Yorum yap

yapamadıysanız 12121 frekansını giriniz.1 rakam yukarıyı deneyiniz.Redline ile ilgili siteye bakınız.Onların vermiş oldukları frekanstır.LNB türüne göre frekans oynaması olabilir.

Yorum yap

redline guncelleme

nassat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yapamadıysanız 12121 frekansını giriniz.1 rakam yukarıyı deneyiniz.Redline ile ilgili siteye bakınız.Onların vermiş oldukları frekanstır.LNB türüne göre frekans oynaması olabilir.
              YENİ 3 A turksat kanal lıstesınde EGER REDLİNE DETA ALİSTEYE almıssa uydudan guncelleme 12121 H 2700 DAN turksat üzerınden yapılır tursat k.lıstesınde redline deta yoksa bosuna cihazı oynama guncelleme yapmayacaktır FAİL verecektır ozaman anten ayarlarından tursat 3a yı lıstele bbaska cesıtleıde var ancak bunu yap formları takip et .suan yenı yazılım yok ancak bırkac **** lı polsatları izlenıyor bızı ızlemege devamedin .slm:trts:

Yorum yap

12729 H 30000 yeni güncelleme frekansı

Yorum yap

cengiz bodrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  12729 H 30000 yeni güncelleme frekansı
                  bu frekans 14500 lerde işe yararmı yoksa c veya cx serileri içinmi yada bu uydular ıçın uydudan güncelleme bıttımı bıttıyse hanı 2010 yılına kadar garantıydı burdan tüketıcı koruma ya suç duyurusunda bulunuyorum bu ülkede ne kadar 14500 18500 cıhazı satıldıysa bu cıhazları alanların hakları aransın

Yorum yap

son güncelleme frekensı türksat üzerinden 12729 H 30000 den yapabilirsiniz....*** ve yazılım dahil.kanallistesi dahil kolay gele denmiştir..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X