• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Receiver Flash Dump Istekleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Receiver Flash Dump Istekleri

Arkadaslar Flash Dump ısteklerınızı lutfen buraya yazarsanız daha muntazam ve aradıklarınızı rahatlıkla bulabılırsınız sayın sarıgol45 ve ben yardımcı olmaya calısacagız saygılarımla tesekkurler

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.cihazım Echostar AD-3000IP menüde ve kanal isimlerinde harf karekterleri bozuldu .sanırım flaş problemi var fakat flaş dump dosyam olmadıgı için bir şey yapamıyorum. Flash AT49BV1614 yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

8000camplus flaş dosyalarını bulamıyorum yardımınızı bekliyorum saygılarımla

Yorum yap

arkadaşlar yardım eden yokmu

Yorum yap

arkadaşlar dündenberi cevapbekliyorum yardım eden yokmu biz insan evladı deyilmiyiz saygılar

Yorum yap

Selam, arkadaslar bana Nextwave SUC-2500C `nin Flasch dosyasi lazim ?
            Yardimci olan varsa sevinirim.

Yorum yap

darklort

kyoto 9900dcı eksi dup dosyası lazım saygılar

Yorum yap

Kaptan Denizci Nickli Üyeden Alıntı
                Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.cihazım Echostar AD-3000IP menüde ve kanal isimlerinde harf karekterleri bozuldu .sanırım flaş problemi var fakat flaş dump dosyam olmadıgı için bir şey yapamıyorum. Flash AT49BV1614 yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
                Arkadaslar islerimin yogunlugundan dolayı pek bakamıyoru foruma sayın arkadasım flash dosyası calısır durumda kolay gelsın
                Eklenen Dosyalar

Yorum yap

celil31 Nickli Üyeden Alıntı
                  kyoto 9900dcı eksi dup dosyası lazım saygılar
                  dostum buyur orjınal flash dump
                  Eklenen Dosyalar

Yorum yap

murat.coskun.52 Nickli Üyeden Alıntı
                    8000camplus flaş dosyalarını bulamıyorum yardımınızı bekliyorum saygılarımla
                    Arkadasım 8000 plus ve 8000 xcam plus dosyaları pek anlayamadım fakat her ıkısınıde upload edıyorum
                    Eklenen Dosyalar

Yorum yap

acilen goldmaster 15400 cim flash dump lazım

Yorum yap

echostar 3000 IP dump flash.

Kaptan Denizci Nickli Üyeden Alıntı
                        arkadasim bana burdan imei adresini yaz ben sana echostar 3000 IP dump flash gondereyim yada benim adresim [email protected]

Yorum yap

2500 flaşı yaktım yardım
                          NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                          NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                          D-SMART NEXT 9500 X CIS
                          NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

Arçelik AS 500 DA flash dump lazım gönderirseniz iyi olur

Yorum yap

bana conax 7000 cı flash lazım acilllllllllllllllll

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X