• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ASTRA DSF calismiyor yardim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ASTRA DSF calismiyor yardim

Arkadaslar bugün mac var ama DSF 12480V27500 ile calismiyor PRO7 SAT1 .... ve digerleride cikmali ama onlar saten frekans deyistirdi.

dj17sehazde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugün mac var ama DSF 12480V27500 ile calismiyor PRO7 SAT1 .... ve digerleride cikmali ama onlar saten frekans deyistirdi.
    uğraşma hareketlin varsa 26 doğu arabsattan 12034 27500 hor 3/4 degerlerinden seyredebilirsin

Yorum yap

fotoman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      uğraşma hareketlin varsa 26 doğu arabsattan 12034 27500 hor 3/4 degerlerinden seyredebilirsin
      -------------------slm dostum kaynak nedir nerden buldun 26 doguyu hangi kanal resimi varmı ayrıntı verebilirmisin

dostum sagol kaynak saglam teşekkürler

Yorum yap

arkadaslar TSK.

Yorum yap

astrad mac analog yayındaydı...
          ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

12480 V 27500 D:SF kanalında akşam maç vardı ve ben izledim. Bu yayını alabilmeniz için büyük çaplı anten gerekliydi. Siz belki bu yüzden izleyemediniz.

Yorum yap

biz dijital`den bakiyoruz analog yok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X