• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cerebro Yeni Files

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cerebro Yeni Files

Tüm cerebro icin güncel Files 02.12.07

ne varkı dosyada ?

Yorum yap

Kabus_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ne varkı dosyada ?
      Cerebro card alman kanallari PW,leri acan card

Yorum yap

Suan Ish ile PW alman pakete acik.

Yorum yap

Kimse yüklemesin ben sat icin denedim acmiyor .

Yorum yap

Sat tan denemedim olabilir kraltürk ama kablo yayindan dbox2 le ok birde her kartla olmuyormus.

Yorum yap

güncel file 08.12.07 pw ve ish kabelden ok.

Yorum yap

güncel 10.12.07

Yorum yap

Yeni AU fix file

kendim daha denemedim, bende halen eski file`le ok. Deneyen varsa burda paylassin.

Yorum yap

arkadasim ben denedim benim receiverde (next 2000 dpcis super plusta) pw acmadi. uydu dosyalarini teker teker denedim

Yorum yap

slm kütahyali 5 dak. evvel bende denedim yeni file`leri, kablodan ve canaktan hatta direktlerde ok. Yanlis file atmis olmayasin ? Istersen bi daha dene.

Yorum yap

rayu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yeni AU fix file

kendim daha denemedim, bende halen eski file`le ok. Deneyen varsa burda paylassin.
                        Burada test edilmeden dosya verilmeyeceğini bilmeniz gerekirdi sanırım.

Yorum yap

mesajda yazdigim gibi bütün (sat) yani uydu icin olanlarin hepsini denedim olmadi bilmiyorum problem belki benim receiverden olabilir

Yorum yap

Tasarim hocam bizim bu next 2000 dpcissuperplus modeline cerebronun hangi dosyasini yüklememiz lazim. saygilar

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Burada test edilmeden dosya verilmeyeceğini bilmeniz gerekirdi sanırım.
                              dogrudur evet, eski filerler halen calistigi icin birde vaktim olmadigindan dolayisiyla test edememistim sadece paylasmak istedim. . . ama kendim test edip hemen sonradanda kütühayali arkadasimizada Sat ile Kablo yayinda ok diye bilirttim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X