• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 cıs süper pulusta yardım acil

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cıs süper pulusta yardım acil

sayın tasarım üstadım sırüsta yayın yapan fre xtv lerde donma sorunu yaşıyorum oysa aynı frekasdakilerinde öyle bir sorun yok şifreyimi yanlı yere yazdım bunun şifre girme yeri çok karışık cihazı yeni aldımda önceki next 8000xkamdı yardımcı olursanız sevinirim saygılar sırıruste varyoksa xdramı tasarım kardeşim

siriusta emu ile açan adult kanal hustler var freextvler açmaz
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

sasyın mac1 üsdadım frextvler açıyor ama donma yapıyor kendi fırakansındakiler yapmıyor birde sirisudeki yayınlarda türk kanalarıda var yanlız şifreli anlayamadım yoksa elenbinin yönümü deyiştireceğim yardımcı olursanız sevinirim saygilar

sevgili tasarım kardeşim cihazı fabrika ayarlarına dönderirsem yükletiğim yazılım ve şifreler gidermi ve tekrar eski yazılıma döne bilirmiyim birde siriste arama yaptığımda TÜRK KANALARI ÇIKTI SIRIUSTE TÜR KANALArı varmı saygılar

Yorum yap

dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sasyın mac1 üsdadım frextvler açıyor ama donma yapıyor kendi fırakansındakiler yapmıyor birde sirisudeki yayınlarda türk kanalarıda var yanlız şifreli anlayamadım yoksa elenbinin yönümü deyiştireceğim yardımcı olursanız sevinirim saygilar
        sirius için sn mach1 dediği doğrusur.Ayrıca turk kanalları dediğinize göre lnb 7e digiturk un olduğu uyduya ayarlı.Siz 5 e ye ayarlayıp 12111 H 27500 tp sinden sinyal almaya çalışın ve tabiki burada da Hustler TV Europe gibi kanallar çıkar.
        kolay gelsin
        :tr:

Yorum yap

teşekürler chakabi ve üsdatlar durum düzeldi elenbi ayarlarındaymış saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X