• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD Desteklediği USB Wi-Fi Aparat Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Minix HD Desteklediği USB Wi-Fi Aparat Özellikleri

Next Minix HD '' RALİNK 5370 '' chipset özelliğine sahip tüm usb wifi aparatlarda çalışabilmektedir.

Next & NextStar marka '' RALİNK 5370 '' chipset özellikli usb wi-fi aparatlar çok yakında bayilerde olucaktır.

http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1063
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Next Minix HD Uyumlu Wireless Adaptör

Next Minix HD Uyumlu Wireless Adaptör next'in sitesinde satılmaya başlamış ama biraz pahalı gibi.
    Nette araştırdım aynı ürünü daha ucuza satanlar da var.

Yorum yap

zyadas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Next Minix HD Uyumlu Wireless Adaptör next'in sitesinde satılmaya başlamış ama biraz pahalı gibi.
      Nette araştırdım aynı ürünü daha ucuza satanlar da var.

Hatta toplu alımlarda dörtte bir fiyatına veriyorlar. gerçekten kar marjinini yüksek tutmuşlar.

Yorum yap

halitgultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Hatta toplu alımlarda dörtte bir fiyatına veriyorlar. gerçekten kar marjinini yüksek tutmuşlar.
        Bu soygunculara para vereceğime kendim Çin'e beş adet sipariş verdim fazlasını isteyen arkadaşlara yollarım, Sanırım 15-20 güne kadar gelir.

Yorum yap

Bu soygunculara para vereceğime kendim Çin'e beş adet sipariş verdim fazlasını isteyen arkadaşlara yollarım, Sanırım 15-20 güne kadar gelir.
          Sen biraz yazdıklarına çeki düzen ver burada kimi soyguncu diye itham ediyorsun.Gelde ben sana maliyet fiyatlarını ve faturasını göstereyimde ne olduğunu anlarsın.Durduk yerde maraza çıkarmaya uğraşma bu birincisi.
          İkincisine gelince ticari bir firmayı direk soyguncu olarak açık alanda delilsiz bir şekilde itham etmenin sana ne kadar maddi bir tazminata patlıyacağınıda hesaba katmayı unutma.Benim elimde ilgili emtianın ne kadar maliyeti olduğuna dair tüm resmi evraklar (Fatura v.s) mevcut.Ayrıca ürün resmi olarak faturalı olarak satılmakta.İster alırsın ister almazsın bu senin tercihin.Kolay gelsin.

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Sen biraz yazdıklarına çeki düzen ver burada kimi soyguncu diye itham ediyorsun.Gelde ben sana maliyet fiyatlarını ve faturasını göstereyimde ne olduğunu anlarsın.Durduk yerde maraza çıkarmdaya uğraşma bu birincisi.
            İkincisine gelince ticari bir firmayı direk soyguncu olarak açık alanda delilsiz bir şekilde itham etmenin sana ne kadar maddi bir tazminata patlıyacağınıda hesaba katmayı unutma.Benim elimde ilgili emtianın ne kadar maliyeti olduğuna dair tüm resmi evraklar (Fatura v.s) mevcut.Ayrıca ürün resmi olarak faturalı olarak satılmakta.İster alırsın ister almazsın bu senin tercihin.Kolay gelsin.
            10 Liralık bir malı 45 TL gibi bir fiyata satmanın adı ne olabilir? 10 lira diyorum çünkü aynısını ben 14 liraya kargo dahil getirtiyorum birde adetli olarak aldığımı düşünün (2-3 lot gibi) fiyat daha da düşer.(isterseniz satıcının linkini de verebilirim)

Ayrıca Durduk yerde maraza filan da çıkarmaya çalışmıyorum sadece fikrimi yazdım, Artık forumlarda fikir beyan etmek için Adminlerden izin mi alacağız? kalkıp bana bu şekilde cevap yazarsanız marazayı siz başlatmış olursunuz. İyi Günler.

Yorum yap

USB Wi-Fi Aparat

Ralink rt5370 cihazının nasıl ayarlandığını bilen var mı? yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

Yorum yap

Ralink rt5370 cihazın bilgisayara CD den yükledim.
                Fakat Next Mini HD de bağlantı olmadı.
                Zamanaşımı bağlantı başarısız
                Wifi sinyal gücü % 81

Yorum yap

Ralink RT 5370 laptopta seviye çok düşük çalışıyor.
                  Yarın Next 11 G cihazını deneyeceğim

Yorum yap

nex minix hd de kullanmak için denedim olmuyor.bilgisayarda ayarlamak istiyorum kaç gündür deniyorum sinyal alsada internet bağlantısı olmuyor.

Yorum yap

drteknik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      nex minix hd de kullanmak için denedim olmuyor.bilgisayarda ayarlamak istiyorum kaç gündür deniyorum sinyal alsada internet bağlantısı olmuyor.
                      Bilgisayarda sinyal var internete giriyor.
                      Next Minix HD de cihaz sinyal % 80 alıyor.
                      Şifre yazıp bağlan deyince
                      bağlantı zamanaşımı uyarısı veriyor.

Yorum yap

10 Liralık bir malı 45 TL gibi bir fiyata satmanın adı ne olabilir? 10 lira diyorum çünkü aynısını ben 14 liraya kargo dahil getirtiyorum birde adetli olarak aldığımı düşünün (2-3 lot gibi) fiyat daha da düşer.(isterseniz satıcının linkini de verebilirim)

Ayrıca Durduk yerde maraza filan da çıkarmaya çalışmıyorum sadece fikrimi yazdım, Artık forumlarda fikir beyan etmek için Adminlerden izin mi alacağız? kalkıp bana bu şekilde cevap yazarsanız marazayı siz başlatmış olursunuz. İyi Günler.
                        Sen peranede ile ihracatı karıştırıyorsun sen çinden aldıgın malın garantisi kim ? artı türkiyede satılırken % 18 artı satmalıyız fatura ve garantisi için

Yorum yap

WiFİ manager a girdiğinizde joistik tuşlarından sağ oka basın, '' Are you sure to disable WİFİ device? '' yazısı çıkıcaktır. Evet deyip bağlantınızı kapatın.. Sonra tekrar aynı işlemi uygulayarak bağlantı kurun. Kendi kablosuz ağınızı seçin tekrar şifreyi girip deneyin.
                          Bende problemi çözdü. Saygılar

Yorum yap

cihaz üzerinden hiç işlem yapamıyorum.ağ bulamıyor.

Yorum yap

bence lüzumsuz bir cihaz çünkü usb girişini iptal etmiş oluyorsun . acses point kullanarak cihazın bütün özelliklerinden faydalanmış olursunuz birde rahatsız olduğum bir konu var burası bir paylaşım sitesi olumlu veya olumsuz bilgi paylaşımı yapılabilmeli bizler varizki next firması var bunu unutmayın bir zamanlar bu memlekette kyoto diye bir firma vardı şimdi ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X