• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 12.5.2006 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Super Plus 12.5.2006 Yazılımları

Kanal Tarama Tipi ne
    TÜM
    ŞİFRESİZ
    SİFRELİ
    TÜM TV
    FTA TV
    ŞİFRELİ TV
    TÜM RADYO
    FTA RADYO
    ŞİFRELİ RADYO seçenekleri kondu

Digiturk çanağı lnb si kullanananlar W3 için çanak ayarında
    LNB TİPİ:OCS
    LNB HOR/VER:10450/10000 Seçip save edecek ve taratacak...
    Eklenen Dosyalar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

ne diyelim kral yine bonbayı patlattı sagol hocam
    KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

hocam emeğine sağlık çok güzel oldu sadece bişey soracam yazılımı attım arkadan poweri kapatıp açtım kanalları tek tek gezerken 3 defa kilitleme yaptı kumanda işi görmedi cihazın üzerindeki tuşlarda çalışmadı powerden tekrar kapatıp açınca düzeldi sonra bidaha yapmadı bilginiz olsun.
      next ye 2000 cx süper plus usbsiz
      dreambox 500s

Yorum yap

elerıne saglık ustam.yazılım tarıhını gorebılırsek daha da super olacak.

Yorum yap

antalya fuarında doktor'la görüşmüşdüm ve açılışda hoşgeldiniz gibi seslide olacak demişti bu gibi bir çalışma varmı acaba
          Next 2000CIS Süper Plus USB Türksat&Hobirt&Astra&Thor
          Gökkaya Elektronik
          Finike/Antalya

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
            Kanal Tarama Tipi ne
            TÜM
            ŞİFRESİZ
            SİFRELİ
            TÜM TV
            FTA TV
            ŞİFRELİ TV
            TÜM RADYO
            FTA RADYO
            ŞİFRELİ RADYO seçenekleri kondu

Digiturk çanağı lnb si kullanananlar W3 için çanak ayarında
            LNB TİPİ:OCS
            LNB HOR/VER:10450/10000 Seçip save edecek ve taratacak...
            Sayın Doktor ve Sayın Mach1

Anlayamadığım bi husus var;

Yeni çıkan superpluslara, xpluslarda hali hazırda olan ve son derece pratik olan özellikler ekleme yapılıyor ya da sürekli taleplerde bulunuluyor, malum xpluslar son derece kullanışlı ve tutulan modellerdi, şu özelliklerin tümü ya da mümkün olanının tümü koyulsa da piyasaya öyle çıksaydı ya da şimdi bi çalışma yapılıp çıkacak ilk yazılım da yapılsa fena mı olur ?

Üyeleri ve kendinizi sürekli; yok şu özellik vardı, yok bunu da koyalım, yok bu konmayacak mı gibi gereksiz sorular ve polemiklerden kutarsanız fena mı olur ?

Saygılar....
            Coolstream HD1 Black Stallion -- Gördüğüm en iyi görüntü kalitesi...
            Next YE 2000 Dobratech -- İade ettim...
            Humax HDCI 2000 -- Hala kullanıyorum...
            Philips 42 PFL 8694 Full HD Ambilight
            WD HD TV LIVE Player -- MKV müthiş bi şey...
            LG LH 392 Divx Player with USB
            Invacom 0.3 dB LNB
            18" Strong Positioner

Yorum yap

Son yazılımda polsat aular sistem vs çökmüştü bir bug var polsat üstünde au yaptırmaya çalışmayın au dan exit ile çıkınca emu çöküyor gibi oluyor cihazı arkadan açıp kapamak gerekiyor arkadaşlar aklınızda bulunsun...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                Son yazılımda polsat aular sistem vs çökmüştü bir bug var polsat üstünde au yaptırmaya çalışmayın au dan exit ile çıkınca emu çöküyor gibi oluyor cihazı arkadan açıp kapamak gerekiyor arkadaşlar aklınızda bulunsun...
                bilgilendirdiğin için sağol hocam.
                next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                dreambox 500s

Yorum yap

arkadaşlar programı atıyorum stb bilgisi uymuyor yazıyor nedenını bilen varsa vazsın şimdiden saol

Yorum yap

ahmetabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar programı atıyorum stb bilgisi uymuyor yazıyor nedenını bilen varsa vazsın şimdiden saol
                    1 sene önceki yazılım konusundasınız

güncel yazılımları forumda ilgili yerlerden bulabilirsiniz

ayrıca kendi cihazınıza uygun olduğundan emin olun atmaya çalıştığınız yazılımın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X