• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı
    sayın mach1 hocanın verdigi 1.0.19 idi bu program ise 1.0.20 yeni versiyonu takılma donma sorunu sıfır hata.
    nasıl sıfır hata yaw ????? gboxda zap yaptığında kanal açması için uzunca bekliyon. bumu sıfır hata ? sharemax da hemen açıyor bunda bekliyorsun,

Yorum yap

nacis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Henüz indiriyorum. Herhalde iyidir, Teşekkürler Atlas ve lnych saygılar

Newcamd butonuna girerek server bilgilerini tarflere göre girdim. maine girerek çalışıp çalışmadığını kontrol ettim 4 serverde yeşil yanıyordu. Ancak televizyonda kanalların üzerine gelince hiç bir serverden bir türlü görüntü alamadım. Acaba eksik ayarmı yaptım. Optionsa butonuna basarak başka ayarlarda yapmam mı gerekiyor. Üstatlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler
      izlediğin yayınların içersinde irdeto şifreleme sistemi ile iligli yayın varsa
      options bölümünden irdeto kanalların chid değerlerini tesbit edip girmne gerek ,anladığım kadarı ile sen HSIC EDİT bölümünden (RECEİVERİN) izlediğn
      kanalların ide'lerini seçmemiş olablirsin.yada serverinde bi sorun olmuş olablir
      cihazının ''TERCİHLER''===''ÖZEL SEÇENEKLER'===''COM PORT''==bölümlerini sırayla girip HSIC seçili olacak ve kumandanın yeşil tuşuna baslıdığında karşına gelen menüden''HSIC EDİT''seçili olacak ve izllediğn kanal hangi şifrleme sistemine ait ''IDENT' kullanıyorsa onu seçeceksin ve üç beş sn içinde yayın açılacak.saygılar

cırcır77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      nasıl sıfır hata yaw ????? gboxda zap yaptığında kanal açması için uzunca bekliyon. bumu sıfır hata ? sharemax da hemen açıyor bunda bekliyorsun,
      sıfır hata olayı NEWCAMD için söylemmiştir,dikkat ettiysen resimli tarifde de NEWCAMD ayarları tarif edilmiş GBOX 'tan bahsedilmemiştir.saygılar

Yorum yap

acaba bu program gboxu destekliyormu? destekliyorsa nasıl?? resımle anlata abilirmisiniz?

Yorum yap

dostlar ben bu programı ps ye kurdum fakat resimlerdeki gibi bir loeder yok bu aşamadan sonrası nasıl olacak onuda bilmiyorum.
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Dostum ben makineye kopyaladığımda virus uyarısı verdi MKS. Programı kullanamadım. Bir daha kontrol edermisin.

Yorum yap

gerçekten muhtşem bir program daha önce donma yapan kopan aynı serverlarda hiç kesintisiz emeği geçenlere çok teşekkürler

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
                dostlar ben bu programı ps ye kurdum fakat resimlerdeki gibi bir loeder yok bu aşamadan sonrası nasıl olacak onuda bilmiyorum.
                zipli dosyayı açıp iiçindeki spider share 1.0.20 yazan program ikonu var onu tıkladığında bu program sağ alt köşede saatin yanında çalışmaya başlar ,saatin yanıdaki ikonu mağusun sağ tuşu ile tıkladıoğında prorgarmın menüsü gelir karşına gerekli biligileri girersin,çaışmaya başlar options bölümünden ''PROGRAM OPTIONS'bölümündeki dört tane seçeneğin işartini kaldırırsan programı her çalıştırdığında direk karşına gelir.saygılar

Sigepo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Dostum ben makineye kopyaladığımda virus uyarısı verdi MKS. Programı kullanamadım. Bir daha kontrol edermisin.
                bu programı yaklaşık 380-400 kişi indirmiş kimseden böyle bir şikayet gelmemiş.saygılar

Yorum yap

atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yayınların bazı açılıp açılmaması senin bağlı olan serverinin yoğunluğu veya conf dosyalarından int bağlantından yada bilgisayarının işlemci ve ram kullanım kapasitesinden de yada aynı kullanıcı ve şifreyi birden fazla kişişinin kulanmasından
                  kaynaklanıyor normal ücretli serverlerde süper ve sorunsuz çalışıyor ve tüm kanalları çok nadir gecikmelerde olsa açıyor.o gördüğün dil dosyası vplug dosyasının içindeki programın kendi exe 'siyle iligili değil vplug programını dil seçenekleridir.çok yakında türkçe olarak gelebilir.ayrıca resimli tarifte eksik gördüğün yada anlamadığın konu nedir.?saygılar
                  öncelikle burda yazan herkese yetişip cevap yazdığın için teşekkür ederim.bazıları kendi yayınladığı bir program yada dosya için bile işine gelmeyen konulara cevap dahi yazmıyor.
                  ben bu programı ücretli serverda deneyipde öyle yazmıştım.yani senin bahsettiğin gibi ücretsiz ve ortak kullanımlı bir server değil.tamamen kendime ait kullanıcı adım ve şifremin olduğu ücretli bir serverda denedim ve dediğim gibi bazı kanalları açmıyor.bilgisayarım ve adsl hattımdada problem veya eksik donanım olma ihtimalide yok zira Wsp de tüm kanalları açıyor.ben bahsedildiği gibi sorunsuz çalıştığını okuyunca denemek istemiştim ama olmadı.işte bu yüzden "sorunsuz süper çalışıyor" diyen arkadaşlarında yazılarını okuyunca acaba ben mi bir yerde yanlış yapıyorum diye soruyorum sizlere.
                  resimli tarifinde de diğer menülerde (options,plugins v.s.) belki işaretlememiz yada işaretlemememiz gereken yerler gibi bazı ayarları olabilir diye onların anlatımı olsaydı daha iyi olurdu diye düşünmüştüm.saygılar...

Yorum yap

Teşekkürler atlas eline sağlık

Yorum yap

Şimdiye kadar ayarlaması en zor Sharing programı ama yinede elinize sağlık...Beklenen program diye başlık atılmış ben olsam hemen editlerdim bu başlığı...Gelen mesajları okudum açabilen sadece birkaç arkadaş olmuş.......

Yorum yap

Bu programın tamamen resim destekli ne işe yaradığını anlatacak arkadaş veya arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum saygılar
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Iynch hocam bu program için newcamd server nasıl bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim saygıoar program için emeği geçenlere teşekkür ederim ellerine zihinlerine sağlım

Yorum yap

Teşekkürler atlas eline sağlık

Yorum yap

@diksarp;resimlerde zaten newcamd serverler için işaretlenmesi gerekli yerler belirtilmiş bunun dışında newcamd server için ayar yok,örnek olarak formda verilmiş ''FREE SERVER SECSAT' serveri şu an kendim kullanıyorum bu serverde bile kanal geçişleri sorunsuz ,yine takıldığın bi sorun varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışayım.saygılar.

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Şimdiye kadar ayarlaması en zor Sharing programı ama yinede elinize sağlık...Beklenen program diye başlık atılmış ben olsam hemen editlerdim bu başlığı...Gelen mesajları okudum açabilen sadece birkaç arkadaş olmuş.......
                                bu senin tercihin ve şahsi düşüncen....

ayhan25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Bu programın tamamen resim destekli ne işe yaradığını anlatacak arkadaş veya arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
                                bu program next 2000 x plus ve süper plus serilerinde card paylaşımında kullanılan NEWCAMD serverlerde sorunsuz çalışmakta.GBOX server deneme şansımız olmadığı için bu konuda yorum ve açıklama sansım yok.saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X