• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşekkürler.eline sağlık.

Yorum yap

• cabo'lar ve D + 'lar Akşam (21.02.2007) 18:00 cıvarında ikiside aynı anda gitti sizlerde varmı.

Yorum yap

• sinbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cabo'lar ve D + 'lar Akşam (21.02.2007) 18:00 cıvarında ikiside aynı anda gitti sizlerde varmı.
        http://www.mach1digital.com/mach1for...splay.php?f=11

güncel keyleri buradan bulabilirsiniz.
        tasarım & mach1 dosyalarıda bu başlıkta mevcut.!

Yorum yap

• çok teşekkürler biz alışmışız bu başlığa hep burada arıyoruz körün bastonu gibi...

Yorum yap

• Konu acmadan önce forumu gezin, üşenmeden okuyun inceleyin. herşey mevcut dosya, key vs. vs...

Yorum yap

• 1. mesaj güncellendi d+ tps absat

Yorum yap

• Teşekkürler.sağol

Yorum yap

• Arkadaşlar yeni keylerle D+ lar geciklmeli açıyor.Önceki gibi direk açılmıyor.Adeta auto yapıyormuş gibi önce şifreli yazısı geliyor, yaklaşık bir dakika kadar böyle bekledikten sonra açılıyor.Ama kanal değiştirince tekrar aynı şekilde beklemek gerekiyor.

Hem Mach1'in hemde Uzman'ın dosyasını denedim ama aynı.

Kolay gelsini.

2000Süperplus cx

Yorum yap

• UZMAN USTAM tesekkur etmeyın dıyorsunsa barı bır kereye mahsus tesekkurlerımı kabul et...yoksa her key aldıgımızda tesekkur etsek server kitlenir....
                    Umut kaybedılmesi en korkunç şeydir

Yorum yap

• uzman ustam bundansonrakı tum verecegın keyler ıcın tumden tesekkurler komplesı ıcın klavyene elıne saglık.
                      next 2000 cıs super plus-dragon modul-dragon louder card-60-120-150 mega sabıt-105 motorlu canak sıstemı-promım programmer-skystar2 dıgıtal tv card.SayGıLaR.

Yorum yap

• asos_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        uzman ustam bundansonrakı tum verecegın keyler ıcın tumden tesekkurler komplesı ıcın klavyene elıne saglık.
                        iyide verilen keyler mach1 dosyaları topiğn altındada usta yazmış zaten ..
                        Next&Nextstar
                        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• teşekkürler uzman kardeş eline saglık

Yorum yap

• MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar yeni keylerle D+ lar geciklmeli açıyor.Önceki gibi direk açılmıyor.Adeta auto yapıyormuş gibi önce şifreli yazısı geliyor, yaklaşık bir dakika kadar böyle bekledikten sonra açılıyor.Ama kanal değiştirince tekrar aynı şekilde beklemek gerekiyor.

Hem Mach1'in hemde Uzman'ın dosyasını denedim ama aynı.

Kolay gelsini.

2000Süperplus cx
                            Yok öyle birşey şak diye açar hsıc menunu kapat ..
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Ben cihazı bugün aldım (SuperPlus-Usbli) kurulumu yaptım. Astra uydusunu tarattım, sonra usbden softu attım, açtım Taquilla1 kanalı 1 saniyenin altında açtı. Hiçbir sorun yok.

Yorum yap

• tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ben cihazı bugün aldım (SuperPlus-Usbli) kurulumu yaptım. Astra uydusunu tarattım, sonra usbden softu attım, açtım Taquilla1 kanalı 1 saniyenin altında açtı. Hiçbir sorun yok.
                                @tasarım arkadaşım yeni cihazın hayırlı ve uğurlu olsun.Güle güle kullanınız.saygılar.
                                Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                                2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X