• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@usb ve kopyaları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• @usb ve kopyaları

usb Nickli Üyeden Alıntı
    3rd. TEST

--->Nova CY on Hotbird active I2 ***
    --->Canal Digital Nederlands active I2 ***

Hotbird (13 derece doğu)Nova paketi
    10.930 H
    Açılan kanallar
    Nova Sports 3
    VH1 Europe A
    MTV Greece
    MGM Multi
    Animal Planet Africa
    Nova Cinema 2
    National Geographic Channel Romania
    arkadas devamlı test yapıyor ama ...
    artık yeter @usb hayatımda ilk defa bırısı ıcın yazı yazıyorum .. yasına hurmetımden bır sey demedım ama yeter artık senin bu kopyala yapıstır larından ..
    tasarım ve benden cektıgın kopyalar ıle adam olunmaz..
    Eklenen Dosyalar

yine ilklerin adamasın heleal sana hocam tşk.

Yorum yap

teşekkürler ama cy açmadı...

Yorum yap

novasport ve digerleri acmıyor.....lutfen insanlara bosuna bilgi vermeyin....

Yorum yap

EKUREL Nickli Üyeden Alıntı
          arkadas devamlı test yapıyor ama ...
          artık yeter @usb hayatımda ilk defa bırısı ıcın yazı yazıyorum .. yasına hurmetımden bır sey demedım ama yeter artık senin bu kopyala yapıstır larından ..
          tasarım ve benden cektıgın kopyalar ıle adam olunmaz..
          Nerde veriyor bu dosyaları bu @usb denen adam EKUREL??

Yorum yap

Kusura bakmayında sevgili dostlar bu usb ne zaman adam olduki?
            Bir iki tane kendini forum sitesi sanan çöplükte geziniyor,ne bulursa artık oralarda onunla yetiniyor.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
              Nerde veriyor bu dosyaları bu @usb denen adam EKUREL??
              yabancı forumlarda uzman nın forumunda ...adam baslıkları bıle degıstırmıyor ya baslık olarak ne yazdıysak onu bıle kopyalıyor...

Yorum yap

EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                yabancı forumlarda uzman nın forumunda ...adam baslıkları bıle degıstırmıyor ya baslık olarak ne yazdıysak onu bıle kopyalıyor...
                Tamam sağol Ekurel ben gereğini yaparım. Artık ben de onların anladığı dilden konuşacağım, bugüne kadar ağzımızı açmadık ama, yeter artık. Sabrın da bir sonu vardır. Sen uğraş didin, birşeyler yapmaya gayret et. Neyse daha fazla yazmama artık terbiyem izin vermiyor.

Yorum yap

@tasarım ve @ekurel sevgili dostların sizin ne oldugunuzu sevgili forum dostları bilirler digerlerinde ne oldugunu canınızı sıkmayın
                  Mach1 Team™

Yorum yap

Herkes herkesi biliyor üstadlar, emeğiniz vicdanlarda hakettiği değeri alıyor. Siz gönlünüz ferah tutun. Teşekkürler...
                    Bu YAKA, Başka YAKA...

Yorum yap

ekurel ve tasarım hocam sanırım yorumlar herşeyi anlatıyor,siz kafanızı ve canınızı sıkmayın diğer arkadaşların dediği gibide herkes sizi ve malum kişiyi çok iyi biliyor.
                      *** kullanacağımız zaman zaten sizinkileri ve sizin olduğunuz yerden tercih ediyoruz bu kadarı yeter bence

Yorum yap

o mantarlar bitmeye dursun ! sizlerin background 'unuz onlara yeter saygılarımla ......

Yorum yap

@uzman arkadasın forumunda benım ne kadar serefsız oldugumu yazan uste cıkan arkadasımız @usb ıle ılgılı hakkımı mahkemede sonuna kadar arayacagımı buna ses cıkarmayan arkadaslarımızada tesekkuru bır borc bılerek .. bundan sonra sonuna kadar susacagımı ve hakkımı mahkemede arıyacagımı butun arkadaslarımıza beyan ederım..
                          saygılar sunarım...

Yorum yap

ellerine sağlik

Yorum yap

usb hıc gormedımız bırısı geldı bı camur attı gıttı... sız takmayın bu kısıyı kendını on plana cıkarabılmek ıcın sızın uzerınıze oynuyor..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X