• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

neta 6500 dm yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• neta 6500 dm yardım

neta 6500 dm yardım..... bir dostum bu cihazı getirdi yardım isitiyor ilkez gördüğüm bir fta
    neta 6500dm gercell diye uydurk bir cihaz içinde emu var siryuslu k.e.y menüsüne de girdim ama k.e.y.leri güncelleyemedim kumandası kayıpmış kumada bakmaya gittik neta kumandası olmadı bizde akılı kumanda aldık çalıştırıyor ama menüye girdikmi sadece kurulşta kalıyor sağa sola hareketetmiyor başka yerler girmiyoruz bu yüzden cihaz bilgisi veremiyorum sanırın bunu orjinal yazılım değil bu yazılım şimdi gelelim bu cihaza softcam atılırmı bir arkadaşım yardımcı olursa sevinirim

burda resmi http://www.gercell.com/asp/show_stoc...duct=grcll65dm
    bilgisi geldi nx100s-m bu cihaz bire bir resim içindekiş yazılmda aynısanırım *** menüsünede aynı yoolla giriliyor yardımcı olurmusunuz yardımedelimderken adamın cihazını yemeyelim ayrıcada 1,6 editör kurdum softcamı atmak istedim cihaz editör cihazı görmüyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Netanın Magx9000D serisi sizin cihazınız..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X