• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

laptop ıle 2000 cıs süper plus nasıl bagalayabılırım r232 kablosu olmuyor

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• laptop ıle 2000 cıs süper plus nasıl bagalayabılırım r232 kablosu olmuyor

arkadaslar paylasım almak ıcın cihazımı (2000 cis süper plus) paylasıma hazırlamaya calısyordum.. laptop kullanıcısıyım (acer aspire 5920) fakat gordum kı r232 kablosu olmuyor laptop da giris ucu ıle r232 kablosundakı uc aynı yani ikiside dişi bu konuda bilgisi olan paylasirsa cook sevinirim ilginize simdiden tşk ederim..

(usb ıle baglanamazmıyım??veya r232 nın alternafi yok mu??)
    :bravo: ALTINI OLAN KURALI KOYAR, KURALI OLAN ALTINI ALIR..

capriceturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar paylasım almak ıcın cihazımı (2000 cis süper plus) paylasıma hazırlamaya calısyordum.. laptop kullanıcısıyım (acer aspire 5920) fakat gordum kı r232 kablosu olmuyor laptop da giris ucu ıle r232 kablosundakı uc aynı yani ikiside dişi bu konuda bilgisi olan paylasirsa cook sevinirim ilginize simdiden tşk ederim..

(usb ıle baglanamazmıyım??veya r232 nın alternafi yok mu??)

çevirici ile bağlayabilirsin yani bir tarafı usb diğer tarafı rs232 olan çeviriciler var vista kullanıyorsan vistada alırken vistada kulanacağını söyle çünkü bazı çeviriciler vistada çalışmıyor

Yorum yap

abi xp kullanıyorum vistaya alısamadım ceviriciden bahsettın bu cevıriciyi her yer yerde bulurmuyum bide nextin usb yerınden laptop un ubs sını baglanamazmıyım..??
      :bravo: ALTINI OLAN KURALI KOYAR, KURALI OLAN ALTINI ALIR..

Yorum yap

Olur olmaz yere forumu araştırmadan yeni konu açmayınız.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X