• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE-18500 HD 20.06.2010 CCcam Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yazılım güzel dahada güzel olucak nexte bu azim oldukca piyasadaki cihazlara bakarsak baff 2000hd - atlanta hd - goldmaster hd - bu makina cccam ile en stabil çalışan makina hoşuma gitti ve acaip derecede beyendim

Yorum yap

merabalar ben next 18500 hd cihaz aldın cccam yazılımını yükledim cccam serverim var onu girdim bağlanıyor ama şifreli kanalları göstermiyor yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

erhanelk1 Nickli Üyeden Alıntı
        merabalar ben next 18500 hd cihaz aldın cccam yazılımını yükledim cccam serverim var onu girdim bağlanıyor ama şifreli kanalları göstermiyor yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim
        arkadaş cccam versionu cok farkediyor eğer serverın versionu 2.011 haricinden yuksek versionsa sıkıntılı çalışıyor çünkü 18500hd içindeki cccam versionu 2.011dir servercinla gorus 2.011 yuklesin dene bir sıkıntı yaratmayacakdır...

Yorum yap

Followmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Cihazın açılmıyorsa Buradaki anlatıma göre uygula yüklenmesi gerekir.
          Saygılar.
          evet anlatımı aynen uygula sorunun cozulecekdir...

Yorum yap

teşekkürler deneyeceğim

Yorum yap

himmetulker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaş cccam versionu cok farkediyor eğer serverın versionu 2.011 haricinden yuksek versionsa sıkıntılı çalışıyor çünkü 18500hd içindeki cccam versionu 2.011dir servercinla gorus 2.011 yuklesin dene bir sıkıntı yaratmayacakdır...
              Evet dogru söylüyorsunuz bendede donmalar vardı server aldıgım arkadaş eski versiyona döndü süper çalışıyor

Yorum yap

selam arkadaşlar yazılımı yükledim fakat cccam çalıştıramadım bende ikinçil dns ayarları hepsi 000 000 000 000 olarak çıkıyor sebebini çözemedim yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

Yorum yap

Teşekkür ve Tanrı korusun

Yorum yap

selam arkadaslar 18500 e cccamin son yazilimini yukledim server bilgilerini girdim acmiyo bana verilen ip numaralarini giriyorum kayit etmiyo ilginctir dhcp yi bile acmiyo kapali gosteriyor su an ayarlarken cihaz takilma yapiyo neden olabilir lutfen yardimci olurmusunuz

Yorum yap

Avdanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      selam arkadaslar 18500 e cccamin son yazilimini yukledim server bilgilerini girdim acmiyo bana verilen ip numaralarini giriyorum kayit etmiyo ilginctir dhcp yi bile acmiyo kapali gosteriyor su an ayarlarken cihaz takilma yapiyo neden olabilir lutfen yardimci olurmusunuz
                      DHPC kapalı dediginde kumandadan 1 kere exit de bekle DHPC alaçak DHPC elle girdikten sonra EXİT de kaydeder

Yorum yap

tesekkurler k.petek uzun surdu ama kayit yapti servere niye baglanmiyo acaba yardimci olurmusun lutfen

Yorum yap

server baglanması ilginç birde fail hatası verse dahi serve baglana biliyor oto baglanı açık et çık kanalları degiştir birdene cihazı arkadaki dügmeden kapat aç

Yorum yap

bu cihaz ilgili çok şeyler söyleniyor acaba hd olarak tavsiye edyormusunuz tşk

Yorum yap

arkadaşlar bendede YE 18500 next var cccam ne demek biri açıklayabilirmi .s

Yorum yap

cesaretta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar bendede YE 18500 next var cccam ne demek biri açıklayabilirmi .s
                                Öncelikle forumumuza hoş geldiniz...
                                Aradığınız soruların cevabını forumu araştırarak bulabilirsiniz,Önce forum kurallarından başlayın okumaya

Buradaki linkte aradığınız sorunun cevabını bulacaksınız.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=19859

Kolay gelsin.
                                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X