• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• muri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu kanallarin haricinde bütün premiyerlei seyrediyoruz bunlar neden cikmiyor
    hocam eski yazilima bakabildiniz mi hala seyredemiyoruz.

Yorum yap

• saygılar üstatlar bahsi geçen kanalar bendede çıkmıyor anlayamadım saygılar

Yorum yap

• salam aleykum sayin yonatim,Next Super Plus adila satalitim vardir sizdan ricam[ astra ]kod sifersini vermaniz mumkinisi alabilirmiym.bide bu 3 kanal adlarlila .unnamedch kanali.ricam olur .saigila hosca kalin.shwan uyeniz

Yorum yap

• sunays Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Flash yakma deye birşey var kardeş milleti yanıltma.Bazı marka cihazlarda buna Next te dahil mükemmel flash koruma vardır.Herşeye rağmen flash yine yanabilir.Flash koruması olmayan cihazlarda bu arıza çok sık rastlanır..En ufak bir hatada flash gider..Saygılarımla.
          Merhabalar,
          Sayın Sunays,
          Üzgünüm ama bu fikrinize katılmak mümkün değil, çünkü; belki Sizi üzeceğim ama, flash yakmak diye bir şey yoktur. Bu sadece tamircilerin yarattığı ticari bir tuzaktır. Bu durumdaki cihaza boot modunda yazılım yüklediğinizde cihaz hayata yeniden geri döner.
          Kaldıki eğer art niyetli birisi olup Siz değerli forum dostlarımı yanıltmaya kalksaydım, inanın ki Sizden önce yönetimden ciddi bir uyarı alırdım. Müsterih olun!
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• arkadaşlar 1. mesaj bilgilerinde düzeltme oldumu..yani açıklamalar doğrultusunda düzeltme yapıldımı..gri kasa next 2000 cis super plusa hangi yazılım atılacak..

Yorum yap

• dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              saygılar üstatlar bahsi geçen kanalar bendede çıkmıyor anlayamadım saygılar
              Arkadaşım yeni uydunun kullanıma geçtiği gün bende de olay tv çıkmamıştı. Türksat ın yeni frekansları iki günde güncellediği öğrendim. Kademe kademe geçiş yapıyorlarmış. Tekrar kanal taratırsan yada çıkmayan kanalların frekanslarını elle girersen kanallar görünecektir. Saygılar

Yorum yap

• Elinize,emeğinize sağlık....

Yorum yap

• paspas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar 1. mesaj bilgilerinde düzeltme oldumu..yani açıklamalar doğrultusunda düzeltme yapıldımı..gri kasa next 2000 cis super plusa hangi yazılım atılacak..
                  "NS YAZANLAR SİYAH SERİ İÇİNDİR" şeklinde açıklama, yazılımların verildiği ilk mesaj da var. Diğerleri de gri kasa olanlar için.

Yorum yap

• ben az önce yazılımı attım softcam yükledim ne gibi değişikliler oldu acaba şimdi cihazımda ?

Yorum yap

• Wildermess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ben az önce yazılımı attım softcam yükledim ne gibi değişikliler oldu acaba şimdi cihazımda ?
                      sanırım softcam atmanıza gerek yoktu
                      su an oto lar çalışıyor
                      yeni eklenen birşey de yok ki

Yorum yap

• ellerine diline emegine saglık. Cok sagol hoca ya hakketen emegin zor ödenir Allah razı olsun

Yorum yap

• sinjan kardeşim ben bu uydu işine yabancı değilim onların aynısını yaptım ben üsdatlardan başkşa yönden sordum sırus uydusunda verilipte tıplerin neden çıkmadığı hakında sordum seninde cevap verdiğin için teşekürler evet bizlerinde yanıldığımız durumlarda olmuştur hatasız kul olmaz bizlerinde bimedikleri var üsdatlardan yardım istiyoruz sağolsunlar herzaman yardımcı oluyorlar onlara sonsuz saygılarımı sunar ve ve tüm forumdaki arkadaşlarada saygılarımı sunarım

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Viasat Paketinden Aşağıdaki kanallar açık bende.
                            11977 V 27500
                            Viasat 4
                            TV3+
                            TV3 Nordic
                            TV3 Syd
                            TV3 Vast
                            TV3 Öst
                            TV3 Mit

11823 V 27500
                            DR1
                            DR2

Şimdilik görebildiklerim bunlar.
                            bu kanallardan birisinin fotosunu göndermen mümkün mü Tasarım Üstad...

Yorum yap

• arkdaşlar yazılımda emeği geçen mach1 hocama ve arkdaşlarına tşk ederim.bi özellik dikkatimi çekti...usb den müzik dinlerken mp3leri kırmızı tuşa basıp bir araya getirdiğimizde sadece tek parça çalıyor.yani repeat yapıyor.bu daha önceki yazılımda mı oldu yoksa şimdi mi bilmiyorum...
                              Ayrıca mach1 hocam ne olur cccam server konusunda bize bi müjde ver...dreambox 500s aldım server için ama görüntü kalitesi nextin yanında devede kulak kalıyor.ne olur bi müjde istiyorum senden mach1 hocam

Yorum yap

• bu yazılımı yüklediğim zaman kanal listem silinecek mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X