• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Disegc Motor dönmüyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Disegc Motor dönmüyor

İyi akşamlar arkadaşlar;Uydu alıcım Next YE-2000 CX Super Plus,Disegc motorumda Next marka,sorunumisegc motor manuel dönüyor uyduları buluyor.hafızaya alıyorum.diğer uydulara geçtiğimde otomatik olarak dömüyor.Uydu alıcımı resetledim,yeniden uydu üzerinden yazılım aldırdım,yeniden uyduları mulup hafıya aldım sonuç yine aynı disegc motor diğer uydulara gitmiyor.Tek denemediğim başka bir uydu alıcısınla denemedim,bunun dışında başka ne olabilir.Yanıtlarınız bekliyorum saygılar.

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı
    İyi akşamlar arkadaşlar;Uydu alıcım Next YE-2000 CX Super Plus,Disegc motorumda Next marka,sorunumisegc motor manuel dönüyor uyduları buluyor.hafızaya alıyorum.diğer uydulara geçtiğimde otomatik olarak dömüyor.Uydu alıcımı resetledim,yeniden uydu üzerinden yazılım aldırdım,yeniden uyduları mulup hafıya aldım sonuç yine aynı disegc motor diğer uydulara gitmiyor.Tek denemediğim başka bir uydu alıcısınla denemedim,bunun dışında başka ne olabilir.Yanıtlarınız bekliyorum saygılar.
    çanak ayarlarında ilgili uydyu OTA olarak kumandadan okeye basarak hafızaya kaydederek exıt deyip motor ayarına giriniz uyduyu bulduktan sonra yeşil tuşa basarak onuda kaydetmeniz gerekiyor
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      çanak ayarlarında ilgili uydyu OTA olarak kumandadan okeye basarak hafızaya kaydederek exıt deyip motor ayarına giriniz uyduyu bulduktan sonra yeşil tuşa basarak onuda kaydetmeniz gerekiyor
      Sevgili üstat yıllardır bu işi yapıyorum,satıyorum ve kuruyorum,yanıtınız için teşekkürler,sorunum devam ediyor.yarın çözüme ulaşmak istemiyle.Saygılar.

Yorum yap

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sevgili üstat yıllardır bu işi yapıyorum,satıyorum ve kuruyorum,yanıtınız için teşekkürler,sorunum devam ediyor.yarın çözüme ulaşmak istemiyle.Saygılar.
        Motoru resetleyip tekrar kurmayı deneyin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Motoru resetleyip tekrar kurmayı deneyin.
          Yanıtınız için teşekkürler,next disegc motorlarda resetleme butonu yok,goltmaster 2100 HH larda var ama nextde bulamadım.

Yorum yap

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yanıtınız için teşekkürler,next disegc motorlarda resetleme butonu yok,goltmaster 2100 HH larda var ama nextde bulamadım.
            Bakınız Burada resetlenebileceği yazıyor.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
              Bakınız Burada resetlenebileceği yazıyor.
              Rahatsızlığım nedeni ile anca bakma olanağı buldum.Yanıtınız için teşekkürler hocam.Saygılar.

Yorum yap

Geçmiş olsun.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Geçmiş olsun.
                  Sağolasın hocam.Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X