• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

minix hd elle biss girme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• minix hd elle biss girme

minix hd de 1georgian tv (12601 V 02960) bissi nasıl girerim
    server yüklü server sinirdi diye yuklemiyorum
    bulsat elle giriyorum yardım ltv

Kéy yükleme işlemi yaptığınızda server bilgileriniz silinmez,kéy yüklemesi yaparken güncelleme LİNKTEKİ gibi güncelleme modunu kéy.db olarak seçerek yükleyiniz.. ( server bilgilerinizi LİNKTEKİ eklentideki allshares.dat dosyasını oluşturup pc nizde saklarsanız elinizde server bilgilerinizi yedeği de olur.)

Elle kéy girme işlemi ise ;
    Kéy girmek isteğiniz kanalın açın kumandadan OK tuşuna basarak kanal listesi menüsünü açınız ve kéy eklemek istediğiniz kanalın üzerine gelerek mavi tuşa basınız ve eklemek istediğiniz biss kéyi yazınız kaydederek çıkınız.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kéy yükleme işlemi yaptığınızda server bilgileriniz silinmez,kéy yüklemesi yaparken güncelleme LİNKTEKİ gibi güncelleme modunu kéy.db olarak seçerek yükleyiniz.. ( server bilgilerinizi LİNKTEKİ eklentideki allshares.dat dosyasını oluşturup pc nizde saklarsanız elinizde server bilgilerinizi yedeği de olur.)

Elle kéy girme işlemi ise ;
      Kéy girmek isteğiniz kanalın açın kumandadan OK tuşuna basarak kanal listesi menüsünü açınız ve kéy eklemek istediğiniz kanalın üzerine gelerek mavi tuşa basınız ve eklemek istediğiniz biss kéyi yazınız kaydederek çıkınız.
      Tşk ustat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X