• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Liseli kızlardan döner bıçaklı kavga

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Liseli kızlardan döner bıçaklı kavga

Liseli kızlardan döner bıçaklı kavga

İstanbul'da 2 ayrı lisenin kız öğrencileri arasında çıkan kavgada, bir öğrenci bacağından döner bıçağıyla yaralandı. 5 kız öğrenci polisçe gözaltına alındı.

İstanbul Bahçelievler'de 2 ayrı lisenin kız öğrencileri arasında çıkan kavgada, bir kız öğrenci bacağından döner bıçağıyla yaralandı. Olaydan sonra kavgaya karışan 5 kız öğrenci ise polis tarafından gözaltına alındı. Yaralı öğrenci kaldırıldığı hastanede tedavisinin ardından polisler tarafından hastanenin morg kapısından çıkarıldı. Bahçelievler Bağlar Lisesi'nde okuyan Z.A. adlı öğrenci, Bahçelievler Lisesi'nde öğrenim gören Y.A. adlı erkek öğrenciyle çıkmaya başladı. Z.A., Bahçelievler Lisesi öğrencisi G.B.M. adlı kızın da Y.A. ile geçen yıl çıktığını ve bu yıl da arkadaşlıklarının sürdüğünü öğrendi. Bunun üzerine Z.A., G.B.M. ile konuşmak istediğini belirterek, Bahçelievler Lisesi önünde buluştu.

DÖNER BIÇAĞIYLA SALDIRDI
    Bağlar Lisesi öğrencisi Z.A. okuldan kız arkadaşları Y.B., S.G., P.S.V. ve Ö.T.'yi de alarak Bahçelievler Lisesi önüne geldi. Burada Y.A. için başlayan tartışma kavgaya döndü. Çıkan kavgada Z.A.'nın yanında gelen Y.B. adlı kız öğrenci yanında getirdiği ve olay öncesi buluşma yerine yakın bir yerde sakladığı döner bıçağını alarak G.B.M.'ye salladı. Sağ bacağından yaralanan G.B.M., arkadaşları ve okul yöneticileri tarafından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

RASGELE SALLADIM
    Kavgaya karışan Y.B., S.G., P.S.V., Ö.Z. ve Z.A. okul çevresinde devriye görevi yapan Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. Yaralı öğrenci G.B.M. hastanedeki tedavisinin ardından polislerce hastanenin morg kapısından çıkarılarak ifadesi alınmak üzere Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Gözaltına alınarak Bahçelievler Çocuk Büro Amirliği'ne götürülen kız öğrencilerden Y.B., "Bir anda kalabalık bir öğrenci grubunun arasında kaldım. Olay yeri yakınında bir trafonun arkasına sakladığımız döner bıçağını alarak rastgele sallamaya başladım" dediği öğrenildi. Bahçelievler Çocuk Büro Amirliği'nde ifadeleri alınan Bağlar Lisesi öğrencileri kızların ailelerine teslim edildiği ve bugün savcılığa çıkarılacakları öğrenildi.

SABAH
    ELHAN ELEKTRONİK
    ANTALYA

Next 9000 Ultra Share Resimli Açıklama

Next 9000 Ultra TF530 Çipinin İnternetten Güncellenmesi Resimli Açıklama

Next 9000 Ultra Resimli Yazılım Atma Açıklaması

Gençlik elden gidiyor malesef

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X