• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 fta usb hard disk destegi ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 fta usb hard disk destegi ?

arkadaşlar forumda aradım ama net bir cevaba ulaşamadım.2000 usb kaç gb a kadar destek veriyor. 2 gb a kadar diyen var 15 gb 3.5' luk bagladım diyen var ama süresiz kayıt ne kadar o tam net degil bununla ilgilenen arkadaşlar konuya açıklık getirirse sevinirim.

medline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar forumda aradım ama net bir cevaba ulaşamadım.2000 usb kaç gb a kadar destek veriyor. 2 gb a kadar diyen var 15 gb 3.5' luk bagladım diyen var ama süresiz kayıt ne kadar o tam net degil bununla ilgilenen arkadaşlar konuya açıklık getirirse sevinirim.
    dostum elindeki flaş belleğe bağlı
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

ben onu sormuyorum elimde 120 gb fat 32'e çevrilmiş hard disk var mesela bunu destekliyip o gb kadar kayıt yaparmı benim sorum bu.

Yorum yap

medline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ben onu sormuyorum elimde 120 gb fat 32'e çevrilmiş hard disk var mesela bunu destekliyip o gb kadar kayıt yaparmı benim sorum bu.
        Destek sınırsız ama FAT32 dosya kayıtları bilgisayarda bile 4.3 GB'den büyük olamazlar......

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Destek sınırsız ama FAT32 dosya kayıtları bilgisayarda bile 4.3 GB'den büyük olamazlar......
          elimde 8 gb lık flash disk var ise en fazla iki tane 4 gb lık kayıt yapabilirim o zaman

Yorum yap

medline Nickli Üyeden Alıntı
            elimde 8 gb lık flash disk var ise en fazla iki tane 4 gb lık kayıt yapabilirim o zaman
            parça parça 120 gb dolana kadar kayıt yapar yeterki yapmasını bilmek lazım.bazı arkadaşlar akşamdan sabaha kadar kayıt yapmış.denemesi bedava.
            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
            VU+ SOLO 2
            Popcorn Hour A-210
            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

bende 500 gb var. kapatmadığın sürece kayıt yapıyo.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X