• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next ye-2000 super X plus serisine uygun hangi firma kumandası?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next ye-2000 super X plus serisine uygun hangi firma kumandası?

Merhaba Arkadaşlar,
    next ye-2000 super X plus cihazıma ait kumandam bozuldu. Bende SRP2008B/97 Philips marka bir universal kumanda aldım. Kumanda ile beraber yaklaşık 1200 firmaya ait kod listesi verdiler. Ancak next ile ilgili herhangi bir bilgiye rastlamadım.

olayı böyle özetledikten sonra sorum şu; next ye-2000 super X plus cihazın kumandasına benzer kumanda üreten uydu markaları hangileridir? Ben şöyle bir göz attım sansui firmasının ürettiği kumanda benim cihazın çok benzemekte. Başka hangi firmaların olabileceğini belirtirseniz sevinirim.

Hepinize hayırlı ramazanlar diler, ilgi gösterecek herkese şimdiden teşekkür ederim.

Eski kumandanızı alınız kumanda satılan bir yere gidiniz, ZAPP marka cihazınıza uygun MODEL kumanda sorunuz. ( Şu an YAN SANAYİ olarak piyasada satılan en iyi KUMANDADIR.)
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

evet zapp en iyisi 10tl.
      UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Eski kumandanızı alınız kumanda satılan bir yere gidiniz, ZAPP marka cihazınıza uygun MODEL kumanda sorunuz. ( Şu an YAN SANAYİ olarak piyasada satılan en iyi KUMANDADIR.)
        eko67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        evet zapp en iyisi 10tl.
        Gelen yorumlardan sonra bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Benim asıl isteğim akıllı kumandama tanımlayabileceğim mevcut alıcımı çalıştırabilecek bir kumanda modeli. Yani hangi firmanın çıkardığı kumanda benim alıcımı da çalıştırablir. Yeni bir kumanda almak zorunda kalırsam önerilerinizi kullanacağım (Tabi Hatay Da dediğiniz marka kumanda bulabilirsem).

Yorum yap

detail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Gelen yorumlardan sonra bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Benim asıl isteğim akıllı kumandama tanımlayabileceğim mevcut alıcımı çalıştırabilecek bir kumanda modeli. Yani hangi firmanın çıkardığı kumanda benim alıcımı da çalıştırablir. Yeni bir kumanda almak zorunda kalırsam önerilerinizi kullanacağım (Tabi Hatay Da dediğiniz marka kumanda bulabilirsem).

Merhabalar sanırım yazdıklarımdan bir sonuca ulaşamamışsınız..Bakınız benim dediğim mesajımda ORİJAL kumanda yerini tutabilecek ama ONA yakın KALİTEDE bir kumandadan bahsediyorum...Yapmanız gereken sadece gidip NEXT PLUS serisine ait kumanda istemek bunun için zaten KATALOGLAR mevcuttur satıcılarda orada RESİMLERE bakıp cihazınız için UYGUN olan kumandayı bulup alabilirsiniz...Ama AKILLLI KUMANDA olayı ne yazikki beni aşar her şey için AYRI kod isteyen bir cihazla hiç uğraşmadım şimdiye kadar.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

canının ne isterse yapın orjınalden şaşmayın .sizin istediniz akılı kumanda zapp
            UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X