• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT_YE-2000_DOBRATECH_VVEC020.53 02 Aralık 2010 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yeni yazılmı yüklüyor ve deniyorum .emeği geçenlere teşekkürler.iyiye ve daha güzele hep beraber.

Yorum yap

Ben şunu farkettim. Manhattan yazılımı versiyonuyla Dobratect versiyonu aynı gibi.

NEXT_YE-2000_DOBRATECH_VVEC020.53 02 Aralık 2010 Yazılımı
      Manhattan_AE_PASSION.VVGY020.53

Yani Manhattanı Dobraya uygulamışlar gibi. Yani görüntü kaliteleri aynı olması lazım.

Yazılımı veren ustalar buna açıklık getirirse polimikler kapanmış olur diye düşünüyorum...

Yorum yap

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı
        Mesaj alinmistir dobretech orjinal yazilimi cikana kadar beklemede kalacagim baska cihazlardan uyumlu yazilim dobrateche yakismiyor o yuzdende beklemede kalacagimiz ustalarda benim gibi dusunenlerin eminimki farkindadirlar...
        bu zaten orjinal yazılımı uyarlama değil firma hepsine aynı yazılımı veriyor next ara yazılımları vermediği için uyarlama olmuş gibi gözüküyor ama değil next yazılımına devam etmek istiyorsan bu orjinal dene

Yorum yap

koparkok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu zaten orjinal yazılımı uyarlama değil firma hepsine aynı yazılımı veriyor next ara yazılımları vermediği için uyarlama olmuş gibi gözüküyor ama değil next yazılımına devam etmek istiyorsan bu orjinal dene
          KOPARKOK kardeş,bizlerde yükleyelimmi?digitürk kartı kulananlar.server kulanmayanlar.ne gibi artıları var yazılımın açıklayabilirmisiniz?

Yorum yap

fantazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            KOPARKOK kardeş,bizlerde yükleyelimmi?digitürk kartı kulananlar.server kulanmayanlar.ne gibi artıları var yazılımın açıklayabilirmisiniz?
            ben yazılımı denemedim ama yüklücem digi kartım yok çalışıp çalışmadığını bilmiyorum ama next yazılımı kullanıyorsan dene kaybedecek bir şey yok

Yorum yap

koparkok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Eyvallah ustam ancak eskiden gumbur gubmur doratech 18 ekim gibi yazilimlar gelirdi o nedenle bu baska yazilim uyumlu olmasi degil istedigim kendi yazilimi olsun bilgilendirmen icinde ayrica tessekurler eyvallah ustam
              Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

yazılım yazılımdır. kim ne kadar yardımcı oluyorsa 1000 katı ellerine sağlık en azından birşeyler olmaya başlıyor.aylardır hiçbirşey yoktu.şimdi tek tek çıkmaya başladı ellerinize ve yüreğinize sağlık teşekkurler
                next machina 3d

Yorum yap

Arkadaşlar Manhattan yazılımına döndüm gerçekten görüntü süper oldu.Dobratech son güncel yazılımda inanın aynı sistemde görüntü çok mat,tüm ayarları denedim ama nafile.Panasonic 82 ekran 100hz tv kullanıyorum ve gerçek RGB görüntü sistemini destekliyor.Kesinlikle Manhattan süper.Şampiyon arkadaşım sizden ricamız Manhattan güncel yazılımını budan sonrada eklemeye devam ederseniz memnun oluruz.Saygılar.

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere teşekkür. Sadece NEXT yazılımı kullanan ve bekleyen benim gibi arkadaşların gözü aydın. Akşam yazılımı yükledikten sonra daha iyi fikir sahibi olacağım.
                    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

sayın nebu tv mümkünse DOBRATECH zip bin olarak düzenlene bilirmi teşekürler elinize sağlık
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

sevgili arkadaşlar,
                        bende yazılımı yarım saat önce yükledim.SD yayınlarda gerçekten görüntüde güzelleşme var kesdinlikle.Çünkü görüntü kalitesine çok önem vern biriyim.Kanal geçiş hızı çok az artırılmış.Digitürk kart çözümünde problem göremedim yarım saatte.sinyal gidip gelmelerini kullandıkça göreceğim.Yazılım atınca kanallar gitmedi bu yönüde güzel.Emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşkkürler.

Yorum yap

benim için görüntü kalitesi çok önemli değil benim derdim cccam nasıl çalışıyor stabil mi bunu merak ettim

Yorum yap

bağlanmıyor ccam ve nevcamdan

Yorum yap

Arkadaşım bağlanmada sorun yok.

Yorum yap

ya ben manhattan yazılımı yükledim arkadaşlar şifre için 1234 deniyorum olmuyor. bu yazılım için şifreyi bilen var mı? lütfen yardımcı olun...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X